Szanowni Państwo!

  • 14.05.2019, 07:18
  • mariusz markowski
Szanowni Państwo!
Kibice, sponsorzy, dziennikarze oraz wszyscy miłośnicy pilskiego żużla.

W ostatnim czasie, jak Wszyscy wiecie, na nasz klub spadła lawina niespodziewanych problemów. Pojawiały się chwile zwątpienia, myśli, czy ta trudna walka ma dalej sens. Musieliśmy zastanowić się jak wyjść z tego jakże ostrego zakrętu na jakim znalazła się Polonia Piła. Podejmując się próby odbudowy klubu - latem ubiegłego roku, wiedzieliśmy, że będzie ciężko, jednak takich problemów nie spodziewał się nikt z nas. Najłatwiej byłoby teraz wycofać się. Biorąc jednak pod uwagę fakt, jak długą drogę już przeszliśmy, zaangażowanie sponsorów, kibiców, zawodników i ludzi dobrej woli nie poddamy się i chcemy walczyć jeszcze mocniej o to, by żużel w Pile przetrwał. Chcemy, by drużyna mogła cieszyć nas wszystkich swoją postawą na torze i zwycięstwami. Wierzymy, że nasze środowisko w tych trudnych chwilach nie odwróci się od klubu i razem pokażemy, że kochamy ten sport i Ten Klub.

Dlatego teraz jeszcze bardziej niż kiedykolwiek prosimy Was, byście byli z nami, bo Polonia to My, a razem możemy więcej!
Zarząd KŻ
Polonia Piła

mariusz markowski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Brian z Nazaretu
Brian z Nazaretu 16.05.2019, 19:01
Przepraszam za ten post niedotyczący tematu. To pomyłka. Administrator może go wywalić.
spłuczka Niagara
spłuczka Niagara 16.05.2019, 22:54
Oj Brian z Nazaretu, ossrrałeś się jak sedes z bakelitu.
Brian z Nazaretu
Brian z Nazaretu 16.05.2019, 17:28
Jestem kibicem Polonii Piła od momentu jej reaktywowania w roku 1992. Wcześniej na mecze jako dzieciak prowadzał mnie Mój Ojciec. Cieszę się bardzo, że Polonia się nie poddała. Panowie tak trzymać! Teraz już chyba mniej chodzi o wynik sportowy, bo najważniejsze jest aby klub przetrwał najgorsze i spłacał długi. Choć każdy wygrany bieg, wygrany mecz będzie cieszył.

Muszę jednak trochę gorzkich słów wrzucić aby w przyszłości. Bo to nie jest tak, że Wy sami nie popełniliście błędów. Błędów, bo to co się stało, taka plama na wizerunku Polonii Piła powstało również z winy działaczy Klubu. Wybaczcie Panowie, ale mieliście czas na to aby tor doprowadzić do porządku przed komisyjnym odbiorem i przygotowaniem do licencji na sezon. Ja wiem, że to są koszty, a klub cienko przędzie. Niestety sami wiecie ile w rezultacie kosztowało to Was, Klub, Zawodników i co najważniejsze Kibiców.

I nie zwalałbym tu winy tylko na Centralę, na innych ( skandal podczas Złotego Kasku). Najpierw samemu trzeba bić się w piersi.

Ale dosyć tego. Życzę Polonii Piła powodzenia i czekam z niecierpliwością na kolejne spotkanie ligowe.

ps.

Panowie Działacze tak mi się przypomniało. Zróbcie coś w końcu z tą maszyną startową. To kolejna kompromitacja. Nie ma meczu aby coś się z nią nie działo. Kupcie nową. Czy naprawdę nie stać klubu na nową maszynę? Czy my kibice musimy wstydzić się czytając, że w Pile znowu jest……..

Pozdrawiam – dozgonny kibic Polonii Piła.
Brian z Nazaretu
Brian z Nazaretu 16.05.2019, 16:52
Wielki Piątek mieszkańcy miasta Pruchnik najpierw powiesili, a następnie spalili kukłę przypominającą żyda. Prokuratura odmówiła wszczęcia postępowania w tej sprawie. Podwładni Zbigniewa Ziobry tłumacząc się tym, że wydarzenie na Podkarpaciu rzekomo nie miało związku z nienawiścią na tle narodowościowym.


– Ustalono brak znamion czynu zabronionego. Nie stwierdzono, by działania osób, które przeprowadziły inscenizację, nosiły znamiona umyślności i bezpośredniego zamiaru nawoływania do nienawiści na tle różnic narodowościowych – powiedziała w rozmowie z portalem Onet rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Przemyślu Marta Pętkowska.
Reklama
Podczas badania sprawy wykorzystano takie materiały jak nagrania. Ujęto również szerszy kontekst – śledczy dokonali analizy pod kątem historycznym i współczesnym, sprawdzając gdzie w Europie odbywają się podobne obrzędy. Uwzględniając wszystkie materiały uznano, że w Pruchniku nie popełniono przestępstwa.

"A bo w Czechach..."
Prokurator Pętkowska podkreśliła, że palenie kukły jest zwyczajem ludowym. – Takie inscenizacje odbywają się w innych krajach europejskich, m.in. w Czechach, gdzie w 2010 r. wpisano go na listę reprezentatywną niematerialnego dziedzictwa kulturowego ludzkości UNESCO. Jest tam nadal obchodzony – zaznaczyła.
LM
LM 17.05.2019, 08:16
Jest podstawowy problem rozpoznawczy, czy coś, co przypomina żyda jest żydem?
Nieporadność gramatyczna autora poraża. Ale jeśli ktoś jest z Nazaretu, niekoniecznie musi posługiwać się językiem polskim. O ile się orientuję Nazaret obecnie jest w granicach Izraela. Jako największe skupisko ludności arabskiej sugeruję, że Brian może być arabskim terrorystą medialnym na terenie powiatu pilskiego
antropologia klasyczna
antropologia klasyczna 17.05.2019, 15:12
Posiadam zdjęcie z 17 marca 2015 roku przedstawiające rodzinną scenkę rodzajową nad brzegiem jakiegoś stawu albo oceanu. Jest tam matka karmiąca, co widać po rozległości jej mleczarni podręcznej, jakiś maluda około 400dniowy z platfusem i klapciastym nosem. Z boku w kucki towarzyszy osobnik o cerze bardzo zbliżonej do Serhana z Las Vegas, a więc turecko-abisyńskiej. Wiadomo, że w tej części Afryki było plemię żydowskie o ciemnej karnacji. Nie wnioskujemy stąd, jakoby ten arabita był żydem, chociaż nazwisko wywodzące się od nazwy miejscowości wzmacnia pogląd o pochodzeniu rasowym, bo Żydzi często przyjmowali nazwiska od nazw miejscowości zamieszkania rodziny. Każdy ma to, na co zasłużył. Mam wrażenie że nikt nie gania za nim ze stryczkiem, pochodnią albo podpałką do grilla. Od grillowania specjalistami są Tusk, Bieńkowska, Boni i Graś.
Wino Arizona
Wino Arizona 16.05.2019, 23:02
Skąd Brian z Nazaretu wiesz, że to był żyd a nie Żyd? Zaglądałeś mu w rozporek?
Palenie kukły, to jeszcze nie są piece Auschwitz.
W Wielkanoc ludzie w Polsce polewają się wodą w ramach "Śmigus Dyngus". I nic się nie dzieje. Jest to też dziedzictwo kulturowe.
Pewnym wydarzeniem było kiedyś wieszanie na krzyżu. Nikt nie oskarża konkretnego narodu, bo w starożytności takim obyczaj był akceptowany.

Pozostałe