Śpiewać każdy może A.D. 2019

  • 17.06.2019, 13:44 (aktualizacja 17.06.2019, 13:54)
  • Anna Czapla-Furtacz
Śpiewać każdy może A.D. 2019
Na ujskiej scenie śpiewać każdy może. Przekonali się o tym uczestnicy tegorocznego konkursu, zorganizowanego przez UDK w piątek, 14 czerwca.

Festiwal Piosenki "Śpiewać każdy może" to już tradycja Ujskiego Domu Kultury. Impreza organizowana jest od lat i od lat miło nam jest słyszeć prezentacje wokalne młodych talentów z terenu gminy. Najpiękniejsze wykonania nagradzamy.

Nie inaczej było i tym razem. Jury festiwalu "Śpiewać każdy może"Anno Domini 2019 zdecydowało się uhonorować następujących wykonawców:

W Kategorii wiekowej od 5 do 8 lat przyznano dwa wyróżnienia. Otrzymały je: Karolina Pabiś, która zaśpiewała piosenkę "Na raz, na dwa" oraz Ewelina Witkowska za utwór "Zagubiony".

W kategorii wiekowej od 9 do 12 lat przyznano z kolei dwa pierwsze miejsca. Otrzymały je: Liliana Andrzejak za "Pawie pióro" oraz Kalina Grzeszczak za "Kochajcie czarownice".

W kategorii wiekowej od 13 do 99 lat zwyciężyła Kornelia Sagan "God is a woman". Wyróżnienie w tej kategorii zdobyła Amelia Sagan "Love of my life".

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz wszystkim nagrodzonym.

Anna Czapla-Furtacz

Zdjęcia (13)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe