Dzisiaj Rzeszów!!!

• 22.10.2019, 09:29
  • boczny
Enea PTPS Piła pokonuje BKS Stal Bielsko-Biała 3:0 (25:22, 25:19, 25:22). Aż tak dobrej postawy pilskiego zespołu nie spodziewano się na inaugurację sezonu w Pile.

Mirosław Zawieracz, trener pilskiej drużyny, na swoim profilu FB napisał: No to dziewczyny....trzeba skopać ,,d… fachowcom " ....lubię to, aha... potrzebuje do tego z 8 chętnych...

I znalazł już na inaugurację w Pile.

Skazywane na porażkę podniosły rękawicę, wygrały bez straty seta. Każdy z nich był podobny. Początki dla BKS-u, ale w połowie partii inicjatywę przejmowały pilanki.

Jako ciekawostkę podajmy, iż w przekroju całego meczu ekipa gości zdobyła więcej punktów od gospodyń (45:50).

MVP meczu uznano Karolinę Bednarek, ale naszym zdaniem na wielkie słowa uznania zasłużyła przede wszystkim libero Magdalena Saad.

- Cały zespół zagrał to co miał zagrać. Taktycznie na piątkę, tak jak sobie zaplanowaliśmy. Tylko taktycznie można coś tu wygrać – mówił po meczu Zawieracz.

Teraz czas na analizę gry ŁKS Commercecon, wczoraj był czas na Rzeszów.

Tak, tak! dzisiaj mecz awansem z Skyres Developres Rzeszów.