Bezkonkurencyjni gospodarze

  • 05.11.2019, 07:03
  • boczny
Bezkonkurencyjni gospodarze
To już VI tegoroczny turniej Bośka Kop. Puchar Burmistrza Czarnkowa wygrał jeden z gospodarzy, mieszkaniec Czarnkowa – Ryszard Młynarek

Turniej karciarzy zaliczany do cyklu Grand Prix Powiatu Czarnkowsko - Trzcianeckiego na sezon 2019/2020, tradycyjnie zgromadził blisko 70 osobową grupę miłośników. Frekwencja jest stała i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.

Tym razem miłośnicy Bośki KOP zebrali się w Czarnkowie. Puchar Burmistrza Andrzeja Tadly był głównym trofeum.

Po czterech rundach kontu punktowe Ryszarda Młynarka okazało się najbogatsze. Ów aż o 53 punkty wyprzedził swojego ,,ziomka” Adama Rogosza i o 84 pkt innego czarnkowianina Zdzisława Michalskiego.

W ścisłej czołówce ponadto znaleźli się Piotr Stach z Piły i Edmund Szczepaniak z Damasławka.

W punktacji drużynowej na pierwszym miejscu także wspomniany Młynarek, tu w parze z Krystynem Grasiem. Na drugim miejscu Giganci z Piotrem Stachem i Zbigniewem Gurzędą. Tuż za nimi "Sokół" Drawsko - Kaźmierek Henryk/ Gogołek Leszek.

W klasyfikacji generalnej, po 6 turniejach, prowadzi Ryszard Dreczka z Gulcza. Drużynowo przewodzą Ireneusz Mleczko i Witold Gool z czarnkowskiej Noteci.

Mają oni minimalna przewagę nad Fenixem Jędrzejewo i Gulczanką Gulcz.

Teraz karciarze przenoszą się do Jędrzejewa. Tam rozgrywka o trofeum fundowane przez Piotra Stacha Turniej 10.11.2019 w Sali Wiejskiej o godzinie 10:00.

boczny

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe