1000 biegaczy w VI biegu „Pobij dystans z sercem”

  • 13.01.2020, 17:51 (aktualizacja 13.01.2020, 18:05)
  • bek
1000 biegaczy w VI biegu  „Pobij dystans z sercem”
Na stadionie MOSiR w ramach WOŚP odbył się VI bieg „Pobij dystans z sercem” zorganizowany przez Sztab działający przy Szkole Podstawowej nr 11 z Blanką Ratajczyk i Sonią Iwicką na czele. Wzięło w nim udział ok. 1000 biegaczy, kijkarzy i po raz pierwszy w tym roku – rowerzystów.

Przed startem uczczono chwilą ciszy pamięć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, który rok temu podczas 27. Finału WOŚP, na scenie, został zaatakowany nożem przez napastnika. Zmarł 14 stycznia 2019 r.  

Idea imprezy jest taka, że każdy biegnie i „kijkuje” i pedałuje ile chce – a kilometry liczą się do wspólnego dystansu, który przeliczany jest następnie na konkretną, finansową pomoc dzieciom. Także całe wpisowe – 40 zł od osoby dorosłej i 20 zł od nieletniej - przekazywane jest Fundacji WOŚP. Biegacze i kijkarze wystartowali po godz. 10.00 – mogli biegać do 14.30 nabijając kolejne kilometry do wspólnego konta. Dla najlepszych i najwytrwalszych uczestników były nagrody i upominki, a dla wszystkich – pamiątkowy medal z logiem 28. Finału WOŚP.

Imprezie towarzyszyły ponadto licytacje - był licytowany m.in. miś, który „zarabiał” już dla WOŚP rok temu i teraz został ponownie przekazany na aukcję, a także orkiestrowe koszulki i kubki. Nową atrakcją okazało się nurkowanie dla WOŚP w ustawionym na stadionie basenie – wszystko to przygotowali dla Orkiestry członkowie Pilskiego Klubu Morsów Euforia i pilscy strażacy, a chętni mogli zanurzyć się w lodowatej wodzie razem z morsami. – To było specjalne morsowanie z sercem. Wszystkie zebrane pieniądze trafiły do sztabu WOSP. A po kąpieli zaprosiliśmy wraz z organizatorami na pyszną grochówkę! – relacjonują pilskie morsy. Euforii udało się zebrać w tym roku 1090 zł i 5 euro. Swoją cegiełkę dołożyli do wspólnej orkiestrowej kasy.

Organizatorzy zadbali o to, by uczestnicy biegu i kibicujący im przyjaciele nie marzli – były więc stoiska, w których można było posilić się – wspomnianą grochówką, ale i pysznym ciastem i drożdżówkami i napić gorącej herbaty.

Sztab przy SP11 zebrał 116 tys. złotych. Do puli swoją zbiórkę dorzuciła Dobrzyca – 35 tys. zł.

Partnerami wydarzenia byli MOSiR Piła , Się je, Łóżko, Przytulna Cafe  i Przytulna Cafe VIVO.

bek

bek

Zdjęcia (31)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
tu jest taki pstryczek
tu jest taki pstryczek 14.01.2020, 20:37
internetowy gnuj zawsze nim pozostanie - jak lemanowitsh, ojciec pedała i narkotykowego przestępcy, mąż naciągaczki, totalne ZERO na krótkich krzywych girach z wielkim bebechem i jednobruzdowym miejscem na mózg. Temu staremu hejterskiemu p.o.j.e.b.u.s.o.w.i będą musieli zainstalować w trumnie sztywne łącze, buhahahahahahha!
Szkoła Podst. nr 4 III C
Szkoła Podst. nr 4 III C 15.01.2020, 22:00
gnój pisze się gnój a nie gnuj, gnoju.
dobre!
dobre! 14.01.2020, 17:31
Turas tak zbranzlował młodego lemańca, że smród spermy rozniósł się aż po stan Montana
Piła Wawelska
Piła Wawelska 14.01.2020, 16:07
Tu nikt nie wypowiada się o Januszu. Choć jest prawdą, że Janusze to zawszone, sprzedajne dusze, lubią się nahejtować do zbydlęcenia.
Helena
Helena 14.01.2020, 12:16
Fioletowy odbyt syna lemańca jest pochodną nieustannego ataku turecką kichą i zalewania nasieniem o kwaśnym odczynie. Tak ogromna fala nasienia stanowi ryzyko wystąpienia dziury ozonowej i rozwój "śladu węglowego", który z kolei wpływa na wystąpienie dópnych polipów od tureckiego prącia. Sperma zalegająca rów dópny robina powoduje zakażenie i wydzielanie się odoru, fetoru, smrodu. A na dodatek w Pile nieopanowane prykanie Jacha podnosi klap-powiekę 20Złotówki.
prawda boli
prawda boli 14.01.2020, 12:10
Jakby 75-letni jonas lemanowic z piselem na wierzchu tej prawdy nie odwracał jak kota ogonem (czytaj: odbytu jego syna w stronę tureckiego penisa), to prawda jest taka, że bardzo, bardzo boli: 75-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, lumpiarstwa, przestępstw narkotykowych i 20 zł w swojej rodzinie. Pozdrowienia dla klap-powieki od śp. podopiecznych!.
temat tematu
temat tematu 14.01.2020, 09:52
Gnomo-trolle nienawistnictwa instytucjonalnego z Grupy Pościgowo-Szpiegującej 100kłosy (GPS100), powołanej 14 kwietnia 2006 roku w Wałczu z hersztem Szalbierzem muszą skopać, zjeebać, rozpierrdolić każdy temat przez wstawki typu: "Jakby 75-letni jonas lemanowic z piselem na wierzchu tej prawdy nie odwracał jak kota ogonem (czytaj: odbytu jego syna w stronę tureckiego penisa), to prawda jest taka, że bardzo, bardzo boli: 75-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, lumpiarstwa, przestępstw narkotykowych i 20 zł w swojej rodzinie. Pozdrowienia dla klap-powieki od śp. podopiecznych!".
Boss dalej boryka się z oceną przestępczej działalności i absmakiem na widok starej, drugiej żony ze zwisłym cyckiem. Duupa redaktora z wiochy na peryferiach, leżącego do góry, nieatrakcyjna. Dobrze zatem znaleźć nowe krajobrazy. Piękna nasza Polska cała. Na Mazurach sztywna pała, kiedy leży tuż przy boku goła panna z dziurką w kroku.
Zamiast o zdrowej rywalizacji, bieganiu dla zdrowia, rodziny, ciągłe hejtowanie o Panu lemanie.
ostatni kolor flagi gejowskiej
ostatni kolor flagi gejowskiej 14.01.2020, 10:25
Trzeba dodać Czarny Baran Pikadora opracowywany stale przez niepracującego redaktora z fioletowym* nosem, z wiochy na peryferiach. _______________________
* fioletowy nos jest pochodną, spożycia. Spożycie stanowi ryzyko wystąpienia dziury ozonowej i rozwój "śladu węglowego", który z kolei wpływa na organ powonienia. EtOH + O = CO2 + H2O.Woda w wiochach zalegająca rowy ulega zakażeniu i wydzielają się odory, fetory, smrody. A zachodni wiatr zwala z nóg dając znać, że Farmutil działa.
TN
TN 14.01.2020, 12:12
hehehe, Mariusz nie ma nic wspólnego z CzBP, stary głópku lemanie
Toruń - Iława.
Toruń - Iława. 14.01.2020, 15:27
Tu nikt nie wypowiada się o Mariuszu. Choć jest prawdą, że Mariusze to zawszone, sprzedajne dusze, lubią się nachlać do zbydlęcenia.
oj boli
oj boli 13.01.2020, 22:28
Jakby 75-letni jonas lemanowic z piselem na wierzchu tej prawdy nie odwracał jak kota ogonem (czytaj: odbytu jego syna w stronę tureckiego penisa), to prawda jest taka, że bardzo, bardzo boli: 75-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, lumpiarstwa, przestępstw narkotykowych i 20 zł w swojej rodzinie. Pozdrowienia dla klap-powieki od śp. podopiecznych!
sport to zdrowie
sport to zdrowie 13.01.2020, 23:51
Wy tu gadu, gadu, a nie ma żadnego zdjęcia z duupy strony. Tylko tablica z napisem o jakiejś pomocy na święta wygląda jak wielka duuuupa. Po co by miał turas starać się o wizę, jak odpowiedniej duuuupy brak do wstępnego rozpoznania.
Może na wiosnę będzie jakiś wyścig rowerowy, wtedy po pedały nietrudno.

Pozostałe