Szykuje się najazd na Złotów!

  • 23.01.2020, 09:56 (aktualizacja 23.01.2020, 10:10)
  • mario
 Szykuje się najazd na Złotów!
Pod koniec ubiegłego roku złotowska Krajna wreszcie zanotowała poważny sukces. Jej sprawczyni nie zabraknie podczas najbliższego Grad Prix w Złotowie! Czy teraz Pani Stefania znów pokaże na co ja stać?

O skacistach ze Złotowa jest co raz głośniej. Aktualnie przygotowują się do wielkiej imprezy, którą będzie Grand Prix Okręgu Wielkopolsko – Kujawsko – Pomorskiego w Skata, pod patronatem Burmistrza Miasta Złotowa.

Pod koniec ubiegłego roku, w najpoważniejszej imprezie – Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Skacie, reprezentantka złotowskiej Krajna, Stefania Ciepłuch, sięgnęła po brązowy medal.

Ósmy wśród panów był Leszek Szatkowski, tak, ta! – nowy nabytek złotowskiego klubu.

Obu uczestników mistrzowskiego championatu z grudnia 2019 roku, nie zabraknie podczas organizowanego w Złotowie Grand Prix.

Najbliższa impreza to nic innego jak popularyzacja gry w skata, wyłonienie najlepszych zawodników w cyklu Grand Prix 2020 oraz przede wszystkim promowanie Miasta Złotowa w ramach 650 lecia jubileuszu miasta.

Organizatorzy turnieju - Klub Skata Krajna, czynią wszelkie starania, aby zawody wypadły bardzo okazale.

Zaplanowano je na 26 stycznia od godz.10,30, w Klub Ziemowit SM Piast w Złotowie.

Spodziewany jest udział wielu reprezentantów klubów  zrzeszonych w  PZSkat z okręgu Wielkopolsko-Kujawsko-Pomorskiego, a także zawodników niezrzeszonych innych klubów z całej Polski.

Turniej rozegrany zostanie w systemie 3 serie po 36 rozdań, zgodnie z międzynarodowymi przepisami gry w skata oraz zasadami i regulaminem PZSkat.

Życzymy udanej organizacji i sukcesu złotowskiego skata.

mario

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe