Turniej Teamów

  • 12.03.2020, 12:15
  • mario
Turniej Teamów
Patronat nad turniejem objął Prezes Zarządu firmy Flux Medical. Najlepszym teamem amatorskim została trzcianecka drużyna o wdzięcznej nazwie „Ewa”

Sala Miejskiego Centrum Kultury w Czarnkowie gościła uczestników II Brydżowego Turnieju Teamów. Owo przedsięwzięcie to pomysł i realizacja Stowarzyszenia Miłośników Brydża „Dama Pik” oraz Nadnoteckiego Związku Brydża Sportowego (NZBS).

 

Patronat nad turniejem objął Prezes Zarządu firmy Flux Medical z Boguniewa Pan Tomasz Grewling, który był jednocześnie głównym sponsorem imprezy.

- Na starcie stanęło aż 17 teamów reprezentowanych przez 68 brydżystów! Warto przypomnieć, że w ur. turniej zgromadził 13 teamów. Każda z drużyn rozegrała 9 meczów składających się z 4 rozdań – tłumaczy Andrzej Małdziński.

Po zaciętej rywalizacji w kategorii open zwyciężyła drużyna MCK Czarnków w następującym składzie: Rafał Junik, Jolanta Ziętara,Stanisław Janik i Janusz Przybysz. Drugie miejsce zajął pilski team o oryginalnej nazwie „Szalony koń” w składzie: Sławomir Czapliński, Paweł Kierszka, Paweł Sosnowski i Janusz Wygowski. Trzecie miejsce przypadło drużynie Credo Piła w składzie: Kajetan Granops, Jan Olkowicz, Tomasz Solarski i Marek Smuszkiewicz. Najlepszym teamem amatorskim została trzcianecka drużyna o wdzięcznej nazwie „Ewa” w składzie: Ewa Sumińska, Teresa Kołodziejczyk, Roman Wikieł i Witold Wintonowicz. Wszyscy członkowie zwycięskich teamów nagrodzeni zostali pucharami. W przerwie turnieju uczestnicy turnieju zostali uraczeni smaczną golonką ufundowaną przez Stowarzyszenia dama PIK.

 

Fot: Od lewej: Adam Piszczek – Prezes NZBS, Janusz Przybysz,               Rafał Junik, Jolanta Ziętara, Józef Grewling – przedstawiciel sponsora oraz Stanisław Janik   

mario

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe