Domy Pomocy Społecznej z mocnym wsparciem

  • 14.05.2020, 11:18
  • Krzysztof Kuźmicz
Domy Pomocy Społecznej z mocnym wsparciem
Samorządowcy z ramienia Prawa i Sprawiedliwości we współpracy z Miejską Energetyką Cieplną w Pile przekazali środki ochrony osobistej.

W ostatnim czasie sporo mówi się o sytuacji z domach opieki, szpitalach, hospicjach i innych miejscach, w których mogą przebywać seniorzy i osoby z grup ryzyka. Domy Pomocy Społecznej w powiecie pilskim niestety nie są wyjątkiem. Również ich podopieczni muszą mieć się w czasach pandemii na baczności. Na szczęście coraz częściej trafia do nich pomoc.

- Razem z samorządowcami PiS przekazaliśmy środki ochrony osobistej: płyny dezynfekcyjne, przyłbice, rękawiczki jednorazowe i maseczki o łącznej wartości 12.000 zł. Na tym nie koniec – zapowiedział poseł Marcin Porzucek, który osobiście przekazał zakupiony sprzęt.

Krzysztof Kuźmicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe