Nowa wicekomendant

  • 03.09.2020, 13:31
  • iej
Nowa wicekomendant
Powołanie na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pile dla kom. Magdaleny Maślankiewicz-Niedbalskiej.

 

W sali konferencyjnej pilskiej jednostki miała miejsce uroczystość powołania Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pile. Podczas odprawy, w której udział wzięła kadra kierownicza, został odczytany rozkaz Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu nadinsp. Piotra Mąki, w którym to kom. Magdalena Maślankiewicz-Niedbalska z dniem 1 września 2020 roku została powołana na Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Pile.

Komisarz Magdalena Maślankiewicz-Niedbalska rozpoczęła karierę zawodową w Poznaniu, a następnie pełniła służbę w Chodzieży. Kolejne doświadczenia zawodowe zbierała w Wydziale Nadzoru Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, a także na stanowisku Zastępcy oraz Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży.

Podczas uroczystości Komendant Powiatowy Policji w Pile nadkom. Mariusz Wiśniewski złożył serdeczne gratulacje i wyraził przekonanie, że nowo powołana Pani Komendant zadba o wysokie poczucie bezpieczeństwa mieszkańców naszego regionu. Przedstawiciele kadry kierowniczej pilskiej jednostki pogratulowali awansu oraz życzyli samych sukcesów.

mł. asp. Jędrzej Panglisz

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe