Na pole jak po stole

  • 18.09.2020, 14:29
  • Anna Czapla-Furtacz
Na pole jak po stole
Rolnicy z Jabłonowa mają łatwiejszy dojazd do swoich pól. A to za sprawą pożytecznej inwestycji drogowej. Kosztowała 157 500,00 złotych brutto i ma posłużyć na lata.

W ramach zadania pod oficjalną nazwą „Przebudowy drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Jabłonowie” utwardzono masą asfaltową istniejącą drogę gminną. Remontu dokonano na odcinku o długości 200 metrów i szerokości jezdni 4,5 metra. Wykonano również obustronne utwardzenie poboczy.

Zadanie kosztowało 157 500,00 złotych brutto. Wsparte zostało dofinansowaniem ze środków budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego przeznaczonych na prace związane z ochroną, rekultywacją i poprawą jakości gruntów rolnych (45 000,00 złotych).

Inwestycję zrealizowała firma Roboty Drogowo – Budowlane Jacek Karpiński ze Złotowa.

Anna Czapla-Furtacz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe