Aniela pokazała kunszt!

  • 02.03.2021, 06:14
  • mario
Aniela pokazała kunszt!
Najlepszy wynik osiągnęła Aniela zdobywając pierwsze miejsca wśród dziewcząt i chłopców do lat 10. Do kolejnych miejsc medalowych brakowało naprawdę niewiele widać, że jest moc i potencjał a podium cały czas pod kontrolą.

W dniach 20-21 marca czeka nas w Rychliku Festiwal Warcabowy…

Przy współpracy z urzędem MiG Trzcianka w dniach 20-21 marca 2021. SRW Rychlik będzie organizatorem Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostw Polski w grze błyskawicznej, oraz XIX Mistrzostw Polski w grze aktywnej w warcabach 100-polowych.

Zawody odbędą się w Szkole Podstawowej w Rychliku. Serdecznie zapraszamy do udziału;
IMP w grze błyskawicznej.

To w dniach 20-21 marca. Póki co wracabiści z Rychlika, po dość długiej przerwie zasiedli do rywalizacji przy warcabownicach w Miejskiej Górce. Zawody rozegrano w 4 grupach wiekowych; do lat 8, 10 13 i OP

- Nasz klub reprezentowało 6 zawodników. do lat 10 Aniela i Karol, do lat 13 Magda i Kuba oraz w kat open Agata i ja – wylicza Sylwester Flisikowski.

Dodajmy, iż do lat 10 to Aniela Burdajewicz i Karol Szyda, do lat 13 Magdalena Pauszek i Jakub Ilasz, open Agata Flisikowska i Sylwester Flisikowski!

Najlepszy wynik osiągnęła Aniela zdobywając pierwsze miejsca wśród dziewcząt i chłopców do lat 10. Karol w tej samej grupie zajął 9 miejsce wśród chłopców i 14 w całym turnieju.

W kategorii do lat 13 (bardzo silna i wyrównana grupa) Magda zajęła 4 miejsce w kategorii dziewcząt a Kuba 7 wśród chłopców. W kategorii OPEN Agata zakończyła z 4 miejscem wśród kobiet a nasz rozmówca - Sylwek 5 w kat. mężczyzn.

Wytęp na pewno można zliczyć do udanych. Do kolejnych miejsc medalowych brakowało naprawdę niewiele widać, że jest moc i potencjał a podium cały czas pod kontrolą. Jeszcze raz brawa i gratulacje dla naszych zawodników, a już dzisiaj zapraszamy 20 i 21 marca do Rychlika na: udział w Mistrzostwach Polski w grze aktywnej i błyskawicznej oraz rozgrywkach drużynowych, szansa zmierzyć się z najlepszymi – podkreśla Pan Sylwester.

Mariusz Markowski

 

mario

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe