Policjanci uratowali życie

  • 12.07.2021, 16:21 (aktualizacja 16.07.2021, 16:03)
  • iej
Policjanci uratowali życie
Funkcjonariusze Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego podczas nocnej służby odebrali zgłoszenie o mężczyźnie, który chce popełnić samobójstwo. Szybkie i zdecydowane działanie oraz skutecznie przeprowadzona akcja reanimacyjna pozwoliła ocalić mu życie.

 

Wczoraj, po godzinie 22 oficer dyżurny pilskiej jednostki otrzymał informację o mężczyźnie, który na terenie gminy Kaczory chce targnąć się na swoje życie. Na miejsce natychmiast zostali zadysponowani funkcjonariusze Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego, którzy rozpoczęli poszukiwania mężczyzny.

Sierżant Paweł Miler oraz posterunkowy Kacper Weisfeld sprawdzili wszystkie pomieszczenia wskazanej posesji, ale nie odnaleźli tam żadnego mężczyzny. Szukając dalej zauważyli w odległości kilkudziesięciu metrów porzucony i otwarty samochód. W jego pobliżu znajdowała się kolejna wiata, którą zaczęli sprawdzać funkcjonariusze. W jej wnętrzu policjanci zauważyli wiszącego mężczyznę, który był już nieprzytomny.

Policjanci natychmiast odcięli desperata i rozpoczęli akcję reanimacyjną. Po kilku minutach mężczyzna zaczął oddychać, a chwilę później odzyskał przytomność. Funkcjonariusze monitorowali jego stan do czasu przybycia Zespołu Ratownictwa Medycznego.

Szybka i zdecydowana reakcja policjantów, którzy najpierw odnaleźli mężczyznę, a następnie przeprowadzili skuteczną akcję reanimacyjną pozwoliła ocalić mu życie. W chwili obecnej 39-latkowi nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe