Rogala odchodzi z Signify

  • 28.09.2021, 14:45 (aktualizacja 28.09.2021, 14:48)
  • Anna Czapla-Furtacz
Rogala odchodzi z Signify
Bogdan Rogala, Dyrektora Generalnego Signify na region Europy Wschodniej żegna się z pracą. Zastąpi go Eran Görgen, dotychczasowy Dyrektor Generalny Signify w Turcji i w regionie północnej Afryki (Maghreb).

Zmiany personalne na stanowisku Dyrektora Generalnego na region Europy Wschodniej w Signify. Dotychczas funkcję tę pełnił Bogdan Rogala, który po 38 latach pracy w Signify (poprzednio Philips Lighting) przechodzi na emeryturę. Jego obowiązki przejmie Eran Görgen, związany z firma od 21 lat.

Jak informuje rzecznik prasowy Signify w Polsce, Dorota Sławińska, Eran Görgen pracuje w branży oświetleniowej od początku swojej drogi zawodowej. W 2000 roku rozpoczął pracę w Philips Lighting w Turcji. W późniejszych latach odpowiadał za marketing i sprzedaż w takich krajach jak Polska, Rumunia, Węgry, Holandia i Słowacja. Pełnił również rolę Dyrektora Marketingu na Europę Środkowo-Wschodnią. W 2017 roku, Eran Görgen został Dyrektorem Generalnym Signify w Turcji, a od kwietnia 2020 roku, objął również rolę Dyrektora Generalnego na region północnej Afryki.

Eran Görgen:- Objęcie funkcji Dyrektora Generalnego na region Europy Wschodniej w Signify to dla mnie zaszczyt. W trakcie swojego doświadczenia zawodowego w Philips Lighting/Signify, miałem okazję, realizować wiele projektów w tym regionie i cieszę się, że będę miał dalszą możliwość rozwoju oświetlenia zarówno w Polsce jak i innych krajach Europy Wschodniej. Mam nadzieję, że wspólne działania
z naszymi partnerami biznesowymi zaowocują licznymi sukcesami.

Odchodzący na emeryturę Bogdan Rogala znany jest mieszkańcom Piły nie od dziś. Jego życiową pasją jest oświetlenie, któremu poświęcił całą swoją karierę. Z firmą Philips Lighting/Signify związany jest od 38 lat i pełnił w niej różne funkcje kierownicze wyższego szczebla, w tym funkcję Dyrektora Generalnego Philips Lighting w Polsce, Country Managera Royal Philips Polska, a przez ostatnie 10 lat Dyrektora Generalnego na Europę Wschodnią w Signify, a wcześniej w Philips Lighting. Jak informuje Dorota Sławińska, odegrał kluczową rolę we wprowadzaniu zmian technologicznych i biznesowych na rynku oświetleniowym Polski i Europy Wschodniej, wyznaczając najwyższe standardy i inspirując innych do pracy zespołowej, innowacyjnego myślenia i osiągania ambitnych celów biznesowych: -Dzięki swojej niespożytej energii, pasji do wykorzystywania nowych możliwości i koncentracji na kliencie, z powodzeniem zbudował wiodącą pozycję rynkową Signify, a wcześniej Philips Lighting, w Europie Wschodniej. Podczas swojej wieloletniej pracy, Bogdan Rogala stworzył silną, wielokulturową i odnoszącą sukcesy organizację sprzedaży, dzięki wyważonemu, pełnemu pasji podejściu do ludzi i wyników. Angażował się również aktywnie w działalność społeczną, wspierając wiele organizacji i inicjatyw na rzecz lokalnych społeczności, edukacji i równości społecznej- mówi pani rzecznik.

Bogdan Rogala:- Dzięki pracy w Signify miałem unikalną szansę wspierać rozwój nowych technologii i rynku oświetleniowego, aktywnie uczestniczyć w transformacji rynku i polskiej gospodarki oraz budować pozycję firmy, która od wielu lat jest liderem branży. Serdecznie dziękuję za wiele lat wspólnych wyzwań i działań. Życzę Eranowi samych sukcesów!

Zmiany na stanowisku Dyrektora Generalnego Signify na region Europy Wschodniej wejdą w życie już od piątku, 1 października br.

Anna Czapla-Furtacz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe