Lila, Zuzia i inni

  • 22.06.2022, 06:11
  • mario
Lila, Zuzia i inni
Aż do Lublina musieli się wybrać reprezentanci pilskiego klubu karate Shoto. Tam bowiem odbyły się Mistrzostwa Polski Polskiej Unii Karate Tradycyjnego w kategoriach: dzieci, juniorów, młodzieżowców, seniorów, weteranów i mastersów.

Tym razem Lublin gościł blisko 700 uczestników. W mistrzostwach nie zabrakło zawodników z pilskiego klubu Shoto

 

Jedna z matek, uczestniczek tychże zawodów nie miała złudzeń: - Piękne widowiska, a same występy dzieci to jest takie piękne jak się witają. To jest piękny sport, taki szacunek widać że mają do siebie, mimo że walczą o medale – zachwycona była do cna.

Nic dodać nic ująć. Jarosław Skura w pełni to potwierdza, dodając, iż zawodnicy Polskiej Unii Karate Tradycyjnego opanowali Lublin podczas Mistrzostw Polski 2022.

Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym Polskiej Unii Karate Tradycyjnego już za nami.

Tym razem Lublin gościł blisko 700 uczestników. W mistrzostwach nie zabrakło zawodników z pilskiego klubu, a gościem specjalnym mistrzostw będzie prekursor Karate w Polsce Prezydent Światowej Federacji Karate Tradycyjnego dr Włodzimierz Kwieciński 9 Dan oraz wielu oficjeli miasta i starostwa, a także mediów.

- Wszystkie pojedynki naszych reprezentantów były bardzo pasjonujące, ale najbardziej to chyba pojedynek Zuzi i Lili w finale w grupie niebieskich pasów.

Odrobiny szczęścia zabrakło Teresie Wiatrowskiej, ale tak to bywa w sporcie – komentuje pilski szkoleniowiec Shoto.

- Dobry nasz występ, ale ciężka praca, pot, determinacja popłaca – dodaje J. Skura.

W Lublinie pierwsze miejsce w kata i kumite dla Krzysztofa Awrejcewicza. Pierwszy i trzeci plac odpowiednio dla Igora Piątkowskiego.

Liliana Szklarek była pierwsza w kata. A

Zuzanna Grygier zajęła w tej konkurencji drugie miejsce.

I na koniec czwarty plac Teresy Wiatrowskiej w kumite.

Co ważne? Wyjazd na zawody do Lublina odbył się dzięki wsparciu Powiatu Pilskiego.

mario

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe