Julia marzy o placu zabaw z domkiem i huśtawką

  • 25.07.2022, 10:59 (aktualizacja 25.07.2022, 11:02)
  • eEs
Julia marzy o placu zabaw z domkiem i huśtawką
Julia była normalnie funkcjonującym, energicznym dzieckiem i nikt nie przypuszczał, że może zmagać się z poważną chorobą. Jedynym niepokojącym sygnałem były siniaki na nóżkach dziewczynki, ale lekarz rodzinny uspokajał, że nie jest to nic poważnego...

Gdy Julia miała 3 lata. zostały od niej pobrane próbki krwi ze względu na liczne alergie. Niestety, wtedy też okazało się, że dziewczynka ma ostrą białaczkę limfoblastyczną. Niedługo potem Nasza Podopieczna rozpoczęła intensywne leczenie szpitalne i zaczęła przyjmować chemię.

Obecnie Julka jest w trakcie protokołu podtrzymania, jednak ze względu na limfopenię, która wiąże się ze spadkiem liczby limfocytów, konieczne było wstrzymanie podawania chemii. Leczenie sprawia, że Julii doskwiera wysypka, bóle nóżek i osłabienie. Mimo swojego młodego wieku dziewczynka dzielnie stawia czoła chorobie i walczy o swoje zdrowie.

Julia marzy o placu zabaw z domkiem i huśtawką. Podczas chemioterapii dziewczynka jest pozbawiona możliwości przebywania na placach zabaw, gdyż ze względu na osłabiony układ odpornościowy nie może kontaktować się z innymi dziećmi. Własne podwórko to dla niej tak naprawdę jedyne miejsce zabaw, więc wyposażenie go w plac zabaw byłoby świetnym rozwiązaniem i sprawiłby naszej Podopiecznej wiele radości.

Pomóc można poprzez wpłaty: https://www.wishsurfing.pl/zbiorka/1224

eEs

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe