Mikołaj nie dał szans rywalom w Trzciance

  • 20.09.2022, 08:04
  • mario
Mikołaj nie dał szans rywalom w Trzciance
W biegu głównym na 10 km świetnie pobiegł aktualny wicemistrz juniorów Mikołaj Czechowicz. Zwyciężył niezagrożenie w czasie 34,13, pomimo dużego wiatru, deszczu i chłodu.

Nieco starsi  zawodnicy "Gwdy" wystartowali  w Ogólnopolskim  Biegu im. Tadeusza Zielińskiego, który tradycyjnie odbywał się na ulicach Trzcianki.

 

Impreza ta była znakomicie zorganizowana, główną konkurencją był bieg na 10 km, były też biegi towarzyszące  przeznaczone dla młodzieży.

W biegu głównym na 10 km świetnie pobiegł aktualny wicemistrz  juniorów Mikołaj Czechowicz. Zwyciężył niezagrożenie  w czasie 34,13, pomimo dużego wiatru, deszczu i chłodu.

Dodajmy, iż jak zwykle w tego typu imprezach często startują  znane osoby promując aktywny tryb życia, jak   np. burmistrz Trzcianki  Krzysztof Jaworski, który przy biegach młodzieżowych był starterem, by chwilę później startować w biegu głównym na 10 km. W stawce dobrze sobie radzących  na trasie  byli również m.in. Alina Sznabel  nauczycielka SP4 Piła, Dominika Werhun  (zd. Miszczak) multimedalistka  Mistrzostw Polski w skoku w dal, dr Michał Początek, znany  lekarz neurolog z Piły.

W biegach młodzieżowych zawodnicy "Gwdy" wywalczyli wiele miejsc na podium premiowanych nagrodami, które otrzymali  z rąk burmistrza  Trzcianki Krzysztofa Jaworskiego: 700 m - chłopców -2007-2009 r- I miejsce Hubert Margowski, II miejsce Paskal Hoffman,  III miejsce  Cyprian Sikorski, IV miejsce Jakub Kulpa. 700 m  dziewcząt- 2007-2009 r. II miejsce Katarzyna Kaczmarek. 500m dziewcząt  2010-2012 r- I miejsce Marcelina Kaczmarek. 500 m chłopców 2010-2012-IV miejsce Kacper Walewski.

Mariusz Markowski

mario

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe