Jak zorganizować niezapomniany wieczór panieński? Krótki poradnik dla świadkowej!

  • 07.08.2018, 10:00
  • Materiał Partnera
Jak zorganizować niezapomniany wieczór panieński? Krótki poradnik dla…
Jesteś świadkową i chcesz zorganizować dla swojej przyjaciółki niesamowity wieczór panieński? Wybór miejsca imprezy to wcale nie taka oczywista sprawa, szczególnie jeśli gwiazda wieczoru nie przepada za typowymi imprezami w klubie i nie ucieszą jej klasyczne prezenty, które królują na takich imprezach. Ale spokojnie, mamy kilka ciekawych propozycji, które z pewnością pozytywnie zaskoczą przyszłą panną młodą.

Wyjątkowy, spersonalizowany zestaw od najlepszych przyjaciółek

Na początek wybierz prezent dla przyjaciółki. Niewielki upominek, który będzie jej zawsze przypominał o tym wieczorze. Może to być spersonalizowany zestaw biżuterii, jak bransoletka i naszyjnik z grawerem. Na bransoletce można wygrawerować datę spotkania, a na naszyjniku krótki tekst przypominający o wspólnych chwilach. Dobrej jakości biżuterii nigdy nie jest za wiele, a taki zestaw będzie wyjątkowy i niepowtarzalny. Ważne jest też sposób, w jaki wręczycie przyjaciółce prezent. Na to także mamy sposób. Z całego wieczoru panieńskiego można zrobić swojego rodzaju grę, gdzie na każdym etapie przyszła panna młoda będzie otrzymywać kolejną część prezentu, który ostatecznie złączy się w piękną całość.

 

Wyjście do klubu nie jest w stylu przyszłej panny młodej?

To co powiesz żeby pójść w całkiem inną stronę i zabrać swoją przyjaciółkę do escape roomu? Te pokoje zagadek stają się coraz bardziej popularne i znacznie częściej organizuje się w nich właśnie wieczory panieńskie czy kawalerskie. Dreszczyk emocji i rozwiązywanie zagadek zapewni Wam świetną zabawę oraz jeszcze lepsze wspomnienia. Jeśli zdecydujecie się na ten rodzaj rozrywki to fajnie będzie ustalić z obsługą, żeby w miejscu, gdzie zwykle znajduje się rozwiązanie zagadki, jak klucz do drzwi pomieszczenia w którym jesteście zamknięci – umieścić prezent lub jego część dla przyszłej panny młodej – na przykład naszyjnik z grawerem z celebrytką, na której po obu stronach będzie widniał napis przypominający jej o tej chwili, czyli choćby „Dla cudownej kumpeli/(data wieczoru)„. Tego z pewnością nie będzie się spodziewać, a mały upominek pozytywnie ją zaskoczy.

 

Następny krok: klimatyczny piknik jak z Instagrama

Jeśli po wizycie w escape roomie chcielibyśmy wyprawić przyszłej pannie młodej małą imprezę to  możemy same zorganizować jej klimatyczny piknik. Nie jest to trudne zadanie – wystarczy kilka kolorowych koców i niech każda z zaproszonych dziewczyn przyniesie jakieś przekąski, dobre ciasto oraz napoje i piknik gotowy! Dla zrobienia nastroju możemy rozsypać dookoła kwiaty i puścić ulubioną muzykę, a drinki podawać w kolorowych szklaneczkach. Nie zapomnijmy o wzięciu aparatu fotograficznego, aby wspomnienia pozostały z nami na dłużej! W tym miejscu możemy wręczyć przyjaciółce kolejną część prezentu, czyli bransoletkę z celebrytką, na której widniał będzie grawer pasujący tematycznie do poprzedniego. Nasz typ to obustronnie zrobiony napisz na blaszce: „Wszystkiego dobrego / życzą przyjaciółki”. Taki prezent będzie wyjątkową pamiątką z tego dnia i w trudnych chwilach małżeństwa zawsze będzie przypominał Waszej przyjaciółce o tym, że może na Was liczyć.

Materiał Partnera
Podziel się: