Hotele z basenem w Warszawie i okolicy

  • 23.08.2018, 16:00
  • Grupa Tipmedia
Hotele z basenem w Warszawie i okolicy
Mieszkając w Warszawie, pracując w korporacji i prowadząc bardzo intensywne życie, chciałoby się raz na jakiś czas wyjechać do oazy spokoju i ciszy, a dla relaksu popływać w basenie. Okazuje się, że to nie takie trudne. W stolicy oraz w okolicznych miejscowościach na gości czekają komfortowe hotele i inne obiekty rekomendowane przez klub travelowy Travelist.pl. Oto kilka propozycji nie do odrzucenia!

Radziejowice – Hotel Afrodyta Business & Spa****

Ten luksusowy hotel położony jest w pobliżu rezerwatu przyrody Dąbrowa Radziejowska. Tuż obok niego znajduje się kompleks leśny z wieloma gatunkami roślin i drzew. Takie otoczenie sprzyja wypoczynkowi i daje wymarzoną ulgę od zgiełku miasta. W okolicy znajduje się wiele ciekawych zabytków kultury materialnej, m.in.: zespół pałacowo-parkowy w Radziejowicach, osada fabryczna w Żyrardowie czy dworek państwa Czarneckich z XIX w.

Tym, co przyciąga gości do hotelu jest strefa Aqua SPA, która składa się ze stylowego basenu z biczami, gejzerem i przeciwprądem, brodziku dla dzieci, jacuzzi wewnętrznego oraz zewnętrznego, strefy saun, gorących siedzisk Caldarium, natrysków wrażeń oraz mis Kneippa.

Warszawa – Hotel Boss***

Na zielonych obrzeżach Warszawy, w Miedzeszynie, znaleźć można elegancki hotel, w którym na gości czeka 136 komfortowych pokoi o wysokim standardzie. Jego walorem jest lokalizacja. Z jednej strony blisko stąd do centrum stolicy, gdzie można zwiedzić jej atrakcje, z drugiej zaś – kilka kilometrów od hotelu rozciąga się malowniczy Mazowiecki Park Krajobrazowy. 

Dla osób spragnionych relaksu idealną propozycją będzie gabinet masażu Human Balance, jaki znajduje się w obiekcie. Rozrywkę zapewni też klub Retro, w którym znaleźć można m.in. kręgle, piłkarzyki i rzutki. Latem hotelowi goście mogą też korzystać z boisk do siatkówki, piłki nożnej oraz wypożyczalni rowerów. Otrzymują ponadto voucher uprawniający do korzystania z basenu i strefy wellness w hotelu DoubleTree by Hilton Warsaw przy ul. Skalnicowej 21.

Raszyn k. Warszawy – Centrum Falenty

Nieopodal Rezerwatu Przyrody Stawy Raszyńskie znaleźć można miejsce, w którym panuje cisza i spokój. To tam właśnie można odpocząć, skorzystać z basenu, pospacerować po zadbanym ogrodzie lub poczytać książkę przy kominku. Centrum Falenty zadba o nasz komfort. To idealne miejsce dla turystów, bo od centrum stolicy dzieli je tylko 15 km. Odbywają się tam również konferencje i spotkania biznesowe, czemu sprzyja kameralna i dobrze zorganizowana przestrzeń. Po ciężkim dniu można zrelaksować się w strefie wellness – basenie, jacuzzi lub saunie fińskiej.

Konstancin Jeziorna k. Warszawy – Eva Park Life & Spa

W sercu Parku Zdrojowego w Konstancinie-Jeziornie znajduje się Eva Park Life & Spa. Swoim gościom oferuje luksus i wypoczynek na najwyższym poziomie. Do ich dyspozycji oddano przestronne apartamenty z panoramicznymi oknami. Zaletą obiektu są też atrakcje wellness, a wśród nich basen, jacuzzi oraz sauna. Można ponadto skorzystać z szerokiej gamy zabiegów z zakresu fizjoterapii czy odnowy biologicznej, m.in. basenu solankowego oraz gabinetu masażu.

Konstancin Jeziorna k. Warszawy – Hotel Konstancja***

To kolejna propozycja hotelu ulokowanego tuż przy Parku Zdrojowym i zaledwie kilka kroków od słynnych Tężni Solankowych w Konstancinie-Zdroju. Na gości czekają w nim w pełni wyposażone i komfortowe pokoje z łazienką.

Obiekt zachęca też do korzystania z kompleksu Spa & Wellness, który mieści się w blisko sąsiadującym hotelu Eva Park. Tam można zrelaksować się w basenie, jacuzzi oraz saunie lub skorzystać z zabiegów z zakresu odnowy biologicznej i fizjoterapii.

Grupa Tipmedia
Galeria zdjęć
Podziel się: