Odkurzacz bezprzewodowy o dużej mocy ssania

  • 12.12.2018, 10:00
  • Grupa Tipmedia
Odkurzacz bezprzewodowy o dużej mocy ssania
Odkurzacz bezprzewodowy wciąż wielu osobom kojarzy się z urządzeniem, którym sprzątanie jest bardziej czasochłonne niż przy skorzystaniu z bardziej tradycyjnych rozwiązań. Okazuje się jednak, że można znaleźć odkurzacz bezprzewodowy od dużej mocy ssania, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
  1. Wydajny odkurzacz automatyczny
  2. Bezprzewodowy odkurzacz myjący

Zakup takiego odkurzacza to przede wszystkim niesamowita oszczędność czasu oraz energii, szczególnie że odpowiednio dobrane urządzenie potrafi odciążyć od potrzeby samodzielnego odkurzania całego mieszkania.

Wydajny odkurzacz automatyczny

Planując tego typu zakup dobrze jest jednak zwrócić uwagę na to, czy wybrany model poradzi sobie ze znajdującymi się w praktycznie każdym domu oraz mieszkaniu progami. Może się to wydawać mało istotne, ale w praktyce okazuje się, że wiele odkurzaczy automatycznych nie potrafi przejechać przez próg i wówczas to użytkownik musi przez cały czas przestawiać takie urządzenie z miejsca na miejsce. Jeśli jednak postawi się na sprawdzoną jakość typu , to dzięki napędowi na cztery koła odkurzacz poradzi sobie z każdą przeszkodą. Specjalnie opracowana, wąska konstrukcja umożliwi mu natomiast wjechanie pod niskie meble, dzięki czemu w domu będzie czysto jak nigdy wcześniej. Nasadka TriActive XL umożliwia dokładne zbieranie kurzu z całej podłogi, a system Smart Detection umożliwia automatyczne określenie najlepszego trybu do konkretnej sytuacji.

Moc ssania we wspomnianym modelu wynosi aż 800 Pa, więc efekty pracy odkurzacza automatycznego widać już po pierwszym przejechaniu danego miejsca. Jeżeli jednak odkurzacz z jakiegoś powodu pominie któryś fragment podłogi, to wspomniany system odpowiedzialny za automatyczne dobieranie trybu skieruje go w takie miejsce, gdzie zacznie pracować przez dłuższy czas, aby usunąć wszystkie zabrudzenia.

Bezprzewodowy odkurzacz myjący

Tam, gdzie oprócz odkurzenia trudno dostępnych miejsc trzeba od razu umyć podłogę, warto wykorzystać specjalny odkurzacz bezprzewodowy, który został wyposażony w funkcję mopa. Wysoka moc odkurzacza bezprzewodowego w połączeniu z wbudowanym mopem sprawia, że już po jednym przejechaniu danego miejsca jest ono zarówno odkurzone jak i umyte. Jest to więc idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą tracić zbyt wiele czasu na sprzątanie, a zarazem zależy im na zachowaniu czystości w domu.

Grupa Tipmedia
Podziel się: