Wybór wózka dla maluszka

  • 30.05.2018, 09:00
  • Grupa Tipmedia
Wybór wózka dla maluszka
Szykując wyprawkę dla malucha, rodzice mają do wyboru wiele artykułów, proponowanych przez wielu producentów. Wiele z tych artykułów stają się niezbędne w codziennym życiu maluszka. Producenci starają się wychodzić naprzeciw potrzebom rodziców, by ułatwić im codzienną opiekę nad dzieckiem.

Jedną z ważniejszych decyzji podejmowanych przez rodziców jest zakup wózka dla dziecka. Wielu rodziców decyduje się na ekonomiczny zakup jakim jest wózek głęboko-spacerowy. Jest to wózek na pewno praktyczny i funkcjonalny, który zazwyczaj okazuje się również łatwy w obsłudze. W zależności od rozwoju dziecka, w każdej chwili można wpiąć dołączoną do kompletu spacerówkę.

Wózki wielofunkcyjne są dobrze wyposażone, mają odpowiedni system zabezpieczeń tj.: pasy i hamulec, wyposażone są w odpowiedni system wentylacji znajdujący się w wózku, różnią się jednak wagą oraz rodzajem kół.

Wielofunkcyjny wózek Mutsy Nio jest wózkiem eleganckim z wyższej półki, przeznaczony dla nowoczesnych rodziców, ceniących styl oraz wygodę. Wózek ten wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, tapicerka wózka wykonana jest starannie, co wpływa na ogólny bardzo dobry wygląd wózka. Rączka wózka oraz inne drobniejsze elementy, wykonane są z eko-skóry. Budka wózka jest przedłużana, wentylowana dzięki tekstylnej siatce.

Gondola jest głęboka, dość przestronna, z boku gondoli znajduje się kieszonka na drobiazgi. Zaletą gondoli jest to, że można ją składać na płasko, zabiera niewiele miejsca dzięki czemu można spakować sporo walizek do bagażnika. Stelaż wózka jest aluminiowy, waży 8,4 kg wraz z kołami, wyposażony jest w dość duży, otwarty kosz na zakupy, mieszczący artykuły do 5kg.

Do stelaża wózka można dopasować fotelik samochodowy, i wpiąć za pomocą adapterów Maxi Cosi. Dzięki 4 stopniowej regulacji wózek Mutsy Nio można regulować od pozycji siedzącej do półleżącej oraz leżącej, najwygodniejszej dla śpiącego malucha. Regulacji podlega również podnóżek oraz teleskopowa rączka wózka. Wózek Mutsy Nio dostępny jest w dwóch ekskluzywnych, ciekawych kolorach: Adventure oraz North, które nadają wózkowi uroku.

Grupa Tipmedia
Podziel się: