Wysoka jakość parkingu gwarancją spokojną podróży czyli parking na lotnisku

  • 30.09.2019, 15:00
  • Grupa Tipmedia
Wysoka jakość parkingu gwarancją spokojną podróży czyli parking na lotnisku

Pozostawienie samochodu w miejscu, którego nie znamy, nie należy raczej do odpowiedzialnych. Możemy najwyżej powiedzieć, że jest to odważna i lekkomyślna decyzja. Co więc zrobić w sytuacji, gdy musimy zabezpieczyć swoje auto podczas dłuższego urlopu lub wyjazdu służbowego? Jeżeli korzystasz z takich ofert jak usługi lotnicze, to Parkos jest doskonałym wyborem dla Ciebie.

 

Parking na lotnisku jest zbyt drogi? A co jeśli powiemy Ci, że możesz znaleźć wielu dostawców oferujących atrakcyjne ceny, którzy swoje obiekty mają w bardzo bliskiej odległości od lotniska? Dodatkowo nie musisz martwić się tym, jak dostaniesz się z parkingu do sali odpraw, ponieważ pracownik Parkos odwiezie Cię na lotnisko. Możesz też spotkać się z nim na miejscu, gdzie przekażesz kluczyki i zaczniesz swoją przygodę bez obaw o pojazd, który będzie w dobrych rękach. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj do materiału, który przygotowaliśmy.

 

Sam decyduj ile chcesz parkować

Wchodząc na stronę Parkos, prawdopodobnie zauważysz, że wybierasz nie tylko to datę przyjazdu, ale również odebrania auta. Na tej podstawie otrzymasz konkretną ofertą i od razu dokonasz płatności przy pomocy prostego systemu przelewów internetowych. Jest to wygodne rozwiązanie, które zapewni Ci maksymalny poziom bezpieczeństwa, ponieważ nawet w przypadku dokonywania zmian lub anulowania rezerwacji (zgodnie z regulaminem nie później niż do 24 godzin przed datą przyjazdu), środki zostaną zwrócone na Twoje konto w całości.

 

W razie ewentualnych zmian warto skontaktować się bezpośrednio z parkingiem. Skąd możesz wziąć numer kontaktowy? Otóż jest on dostępny w potwierdzeniu mailowym, które otrzymujesz po dokonaniu rezerwacji. Jak widać, jest to łatwe, szybkie i przyjemne. Dodatkowo wybierając transfer na lotnisko, omijasz opłaty lotniskowe, które są zazwyczaj absurdalnie wysokie.

 

Czy czas parkowania ma znaczenie na cenę?

Można zauważyć, że rezerwacja miejsc parkingowych polega na wybraniu konkretnych dat. W kolejnym kroku oczywiście masz opcję zaznaczenia, o której będziesz na miejscu (zarówno przed podróżą, jak i po powrocie), lecz nie ma to wpływu na finalną cenę. Jest to informacja pozwalająca dopasować czas kierowców do Twoich oczekiwań, by mogli Cię zawieść na lotnisko lub z niego odebrać. Płacisz więc z góry za dni, w których Twój samochód będzie stał na danym parkingu – niezależnie, czy odbierzesz go o 12:30 w południe, czy o 22:00 wieczorem.

 

Wybór bezpiecznych miejsc parkingowych

Dlaczego warto zarezerwować parking wcześniej? Gdy znasz już dokładną datę wylotu, na pewno zastanawiasz się nad tym, jak dostać się na lotnisko i co zrobić z autem. Nie zostawiaj go pod blokiem bez opieki, a jeśli musisz dojechać z innego miasta, nie szukaj alternatywnych sposobów dostania się na lotnisko. Pamiętaj, że podróż komunikacją publiczną zajmie Ci dużo więcej czasu i nie będzie tak komfortowa – dodatkowo czeka Cię jeszcze lot samolotem.

 

Warto zaznaczyć, że znaczna większość parkingów w Parkos jest ogrodzona i posiada monitoring. Jeśli chcesz mieć pewność, że wybrana lokalizacja oferuje takie udogodnienia, znajdziesz wszystko w opisie na stronie. Poznaj więc przed przyjazdem najwazniejsze informacje na temat obiektu.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: