Internet w podróży? Teraz to możliwe!

  • 2.03.2018, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Internet w podróży? Teraz to możliwe!
Zdarzyło Ci się czasem wyjechać gdzieś niespodziewanie? Na takie niespodzianki nie zawsze jesteśmy przygotowani. Zazwyczaj wtedy pakujemy się w biegu, zabierając ze sobą najpotrzebniejsze rzeczy. Co jednak w sytuacji, kiedy musimy mieć stały dostęp do internetu, by odbierać pocztę i odpisywać na maile? Idealnie sprawdzi się wtedy opcja bezprzewodowa.

Stałe łącze kiedy wyjeżdżasz

Internet towarzyszy nam dziś każdego dnia i wykorzystywany jest do wielu rzeczy. Codziennie odbieramy maile, zamieszczamy posty w serwisach społecznościowych, poruszamy się po sklepach internetowych czy dokonujemy przelewów. Nic więc dziwnego, że potrzebujesz internetu codziennie - ułatwia on załatwienie wielu spraw i przyspiesza je. Kiedy okazuje się, że musisz nagle wyjechać, zdecydowanie powinnaś zabrać ze sobą modem, dzięki któremu będziesz w stałym kontakcie ze światem. Może bowiem okazać się, że w podróży będziesz musiała pracować lub wysłać szefowi ważne dokumenty. W  takiej sytuacji ważne jest też, by czuć się komfortowo, dlatego warto wybrać najlepszą ofertę pakietu internetowego.

Internet bez limitu

Idealnym rozwiązaniem dla osób, które często są mobilne i potrzebują modemu internetowego, który zapewni im stały dostęp do sieci, będzie oferta w uPC. Internet bezprzewodowy bez limitu danych w UPC to gwarancja całodobowego przesyłania danych oraz możliwość pracy online przez cały czas. Określenie “bez limitu” oznacza, że transfer danych będzie aktywny zawsze - nie ma tu żadnych granic, których nie możesz przekroczyć. W przypadku ofert limitowanych, jeśli wykorzystasz cały transfer na dany miesiąc, nie będziesz mieć dostępu do internetu do rozpoczęcia kolejnego. Dla osób, które dużo czasu spędzają w sieci to irytujące i niekomfortowe. Dlatego więc warto wybrać ofertę bez limitu.

Korzyści posiadania internetu bez limitu

Internet bezprzewodowy to opcja najlepsza dla wszystkich, którzy chcieliby korzystać z niego poza domem. Niewielki modem zmieścisz do torebki i będziesz mogła skorzystać z internetu w kawiarni, pociągu czy w sklepowej kolejce. Z opcją “bez limitu” nie będziesz czuć ograniczeń i będziesz pracować do woli. Jedyną różnicą w poszczególnych pakietach internetowych jest prędkość, z którą dane są przesyłane. W UPC mamy 3 dostępne opcje:

  • Fiber Power 60 - gwarantującą prędkość internetu do 69 Mb/s,
  • Fiber Power 120 -  z internetem o prędkości 120 Mb/s,
  • Fiber Power  250 - z możliwością korzystania z internetu o prędkości 250 Mb/s.

Każda z tych opcji jest dobra i dostosowana do różnorodnych potrzeb klientów. Dużą zaletą pakietów internetowych UPC jest też możliwość zmiany pakietu oraz rezygnacji z poprzedniego bez konsekwencji. Warto też zastanowić się nad wyborem dodatkowych korzyści:

  • skorzystania z Pakietu HBO GO, dzięki któremu obejrzysz najnowsze produkcje filmowe i serialowe prosto z Hollywood,
  • wybór Telewizji Start, czyli 29 kanałów telewizyjnych, które można oglądać na dowolnych urządzeniach,
  • ulgę za Komunikację Marketingową,
  • ulgę za wystawienie Rachunku Elektronicznego.
Grupa Tipmedia
Podziel się: