Kto dzwonił z nieznanego numeru!

  • 5.03.2018, 09:00
  • Grupa Tipmedia
Kto dzwonił z nieznanego numeru!
Nikt z nas nie lubi otrzymywać połączeń od natrętnych nieznanych numerów. Jak rozpoznać czy połączenie przychodzące jest warte odebrania? Albo tak dowiedzieć się kto dzwonił bez konieczności oddzwaniania? Od jakiegoś czasu w internecie dostępne są serwisy nam to umożliwiające ! Wspólnie pomagamy budować bazę, opiniując i oceniając natrętne nieznane numery.

Nieznane numery nękają każdego z nas! Wspólnie za pomocą dostępnych serwisów możemy ostrzegać się nawzajem gdzie nie oddzwaniać.

W sieci możemy znaleźć opinie na temat wszystkiego. Szukasz nowego telefonu — czytasz opinie na temat modeli. Chcesz wyjechać na wakacje, sprawdzasz opinie biura podróży. Codziennie dzielimy się swoim zdaniem, komentarzami i oceniamy wypróbowane produkty. Kwestią czasu było więc, byśmy zaczęli dzielić się opinią na temat dzwoniących do nas numerów. Kto dzwonił z nieznanego numeru to pytanie, na które możesz znaleźć odpowiedź w kilka sekund. I wcale nie oznacza to, że musisz do nieznajomego oddzwaniać.

Sprawdź kto dzwonił, zanim chwycisz za telefon! Ostrożności nigdy za wiele! Poznaj właściciela numeru, dopiero później zdecyduj czy masz ochotę na rozmowę z nim.

Uważaj na oszustów! Wyciągają nielegalnie dane i w telefonicznie wyłudzają pieniądze. Jeżeli zauważysz, że stale wydzwaniania do siebie ten sam nieznajomy numer sprawdź go na jednym z dostępnych portali, takich jak między innymi ten https://infonumer.pl Jeżeli będzie oceniony negatywnie i zostanie oznaczony jako oszust/naciągacz warto zablokować możliwość otrzymywania od niego połączeń. Ustrzeże nas to przed nieprzyjemnościami i poczuciem dręczenia. Zabezpiecz się i sprawdź, kto dzwonił z nieznajomego numeru. Następnie zablokuj natrętny numer i ciesz się spokojem. 

Sprawdź czyj to numer i śpij spokojnie! Koniec z uczuciem niepokoju na widok nieznanego numeru.

Nie musisz zachodzić w głowę czyj to numer. Skorzystaj z dostępnego w internecie narzędzie, które skupia opinie na temat numerów telefonu! Sam również możesz oceniać numery i informować innych kogo zastałeś po drugiej stronie słuchawki. Odebrałeś od nieznajomego numeru i wiesz, z jakiej firmy przedstawicielem rozmawiałeś? Podziel się tą informacją z innymi. Oceń numer jako pozytywny/negatywny i dodaj komentarz. Pomoże to innym w sytuacji, gdy ten sam numer spróbuje skontaktować się z nimi. Serwisy zawierające bazy numerów są świetną platformą do wymiany informacji gdzie każdy, kto lubi znać odpowiedź na pytanie, kto dzwonił z nieznanego numeru może znaleźć to, czego szuka. Jeżeli numer nie pojawia się w wyszukiwarce, nie otrzymał żadnej oceny najprawdopodobniej jest to osoba prywatna. Innymi słowy, nie kontaktuje się z szerszą rzeszą odbiorców i marne są szanse na to, że należy do telemarketera bądź firmy windykacyjnej. To, że numer nie pojawia się w bazie nie oznacza, jednak że jest bezpieczny! Zawsze uważaj gdzie dzwonisz i nigdy nie podawaj nieznajomym danych przez telefon!

Grupa Tipmedia
Podziel się: