Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Kubek, czapka lub olej jako pamiątka z Piły

Piła chce się promować. W dwóch punktach naszego miasta stanęła „pilska półka”, na którą trafią wysokiej jakości produkty mogące stanowić swego rodzaju pamiątkę z wi-zyty w grodzie Staszica.
Kubek, czapka lub olej jako pamiątka z Piły

Made in Piła, czyli produkty promujące nasze miasto są już dostępne dla turystów odwiedzających nasze miasto, jak również dla pilan, którzy taki nietypowy upominek chcą wysłać rodzinie, znajomym lub partnerowi biznesowemu. „Pilska półka” stanęła w Inwest Parku oraz przy kawiarni na dworcu PKP. Na razie można kupić jeden lub kilka spośród kilkunastu oferowanych produktów, które dostarczyły cztery podmioty – Studio K2, Kreownia, Oleoteka oraz Zakład Aktywności Zawodowej.

 

- Wybraliśmy do współpracy partnerów, którym przyznaliśmy etykietę „Made in Piła”. Oznacza ona, że jesteśmy pewni jakości ich produktów. Jesteśmy również pewni tego, że będą doskonale promować nasze miasto tworząc ofertę pamiątek z Piły – powiedziała wiceprezydent Beata Dudzińska.

 

Wszystkie oferowane produkty zostały oznaczone logo Piły. Przeważającym motywem, który możemy zobaczyć na produktach promocyjnych jest wizerunek Stanisława Staszica oraz jego ławeczki, która stanęła niedawno w centrum miasta, choć oczywiście nikt nie ogranicza kreatywności projektantów. Niewykluczone więc, że w przyszłości na „pilską półkę” trafią również inne produkty czy motywy. Nie oznacza to jednak, że każdy może sprzedawać w ten sposób swoje prace.

 

- Będziemy weryfikowali to, czy produkty spełniają nasze oczekiwania. Te, które już trafiły na „pilską półkę” są wysokiej jakości. Obecnie mamy cztery podmioty, a oferta jest bardzo szeroka, bo mamy naturalne oleje, czapki, nerki czy torby, jak również widokówki, kubki czy torby – mówi Edyta Musiał, prezes Inwest Parku. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o pospolitościTreść komentarza: Uważam, że tłuszcza czytelników dzieł Noski uzna jego pisaninę za w pełni poprawną co do stylu, szyku i ortografii. Bo jak to, żeby magister polonistyki i po jakichś dogrywkach podyplomowych mógłby popełniać ortograficzne błędy pospolite?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: o sitwachTreść komentarza: Konsekwencją ustalenia, że prywatny akt oskarżenia został podpisany przez kogoś zewnętrznego względem osoby uchodzącej z autora/autorkę jest prosty wniosek, że aktu oskarżenia nie ma. Jest za to konstatacja, że osoba podszywająca się pod autorstwo na policji i przed sądem jest przestępcą. Nikt jej nie ścigał. Bo jak ścigać kogoś z sitwy?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Wawelska koło ŻabkiTreść komentarza: Za to Pani Krysia mimo, że bez czerwonego berecika, nadal urocza.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:51Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: pytakTreść komentarza: czy towarzysz druh kapusta Wiktor w swojej robocie wykonał 191 kartek donosów? czyli o 191 kartek więcej niż Kmicic?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:42Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: ormo czuwa teżTreść komentarza: Czuwanie, to specjalność harcerzyka tw Wiktora, Janka rowerzysty.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa Noski
Reklama
Reklama