Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

2 WIELKI WYRZYSKI ULTRAMARATON POMAGANIA

Charytatywny bieg przez Gminę Wyrzysk - naprawdę warto! To będzie wyjątkowe zakończenie wakacji. 1 dzień, 48 km, 17 miejscowości - tak w skrócie przedstawia się plan 2. edycji biegu charytatywnego organizowanego w sobotę 31 sierpnia 2024.
2 WIELKI WYRZYSKI ULTRAMARATON POMAGANIA

- To wydarzenie o pięknej nazwie Wielki Wyrzyski Ultramaraton Pomagania to połączenie pasji, jaką jest bieganie, promocji Gminy Wyrzysk, aktywnego spędzenia czasu, ale przede wszystkim wielkiego serca i chęci niesienia pomocy – mówi nam kreator wydarzenia Tomasz Rudziński.

 Podczas biegu zbierane będą nakrętki, które pan Tomasz chce przeznaczyć na leczenie i rehabilitację Martyny i Sebastiana Gruszczyńskich - młodych mieszkańców Osieka nad Notecią. 

Start biegu zaplanowany jest na godzinę 11.00 z Muzeum Kultury Ludowej w Osieku nad Notecią. Stamtąd uczestnicy biegu wyruszą w stronę Żuławki, przez Bąkowo, szczyt „Dębowa Góra”, Rzęszkowo, Kosztowo, Dobrzyniewo, Gromadno, aż na stadion w Kościerzynie Wielkim. Dalej przez Dwór Hercowo, Glesno, do mety na Wyrzyskich Bulwarach. 

Na trasie odbędą się 4 przystanki, na których zaplanowano krótką przerwę i poczęstunek zorganizowany przez lokalne koła gospodyń wiejskich. 

Podkreślmy! To wydarzenie to piękna inicjatywa, której przyświeca wspaniały cel, a przy tym również dobra zabawa i ruch na świeżym powietrzu. 

Na najwytrwalszych na mecie będą czekały upominki od Doliny Noteci, a każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal. 

- Zachęcamy wszystkich do udziału w biegu i wsparcia akcji charytatywnej poprzez przyniesienie nakrętek i udział w zbiórce pieniężnej, która będzie prowadzona na miejscu. Udział jest bezpłatny, jest możliwość dołączenia - obowiązują zapisy na adres email: [email protected] do 24.08.2024 (sobota) 

Odpowiedź zwrotna - oznacza zapisanie na listę startową. Z kim widzimy się na trasie?

Mariusz Markowski

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o pospolitościTreść komentarza: Uważam, że tłuszcza czytelników dzieł Noski uzna jego pisaninę za w pełni poprawną co do stylu, szyku i ortografii. Bo jak to, żeby magister polonistyki i po jakichś dogrywkach podyplomowych mógłby popełniać ortograficzne błędy pospolite?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: o sitwachTreść komentarza: Konsekwencją ustalenia, że prywatny akt oskarżenia został podpisany przez kogoś zewnętrznego względem osoby uchodzącej z autora/autorkę jest prosty wniosek, że aktu oskarżenia nie ma. Jest za to konstatacja, że osoba podszywająca się pod autorstwo na policji i przed sądem jest przestępcą. Nikt jej nie ścigał. Bo jak ścigać kogoś z sitwy?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Wawelska koło ŻabkiTreść komentarza: Za to Pani Krysia mimo, że bez czerwonego berecika, nadal urocza.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:51Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: pytakTreść komentarza: czy towarzysz druh kapusta Wiktor w swojej robocie wykonał 191 kartek donosów? czyli o 191 kartek więcej niż Kmicic?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:42Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: ormo czuwa teżTreść komentarza: Czuwanie, to specjalność harcerzyka tw Wiktora, Janka rowerzysty.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa Noski
Reklama
Reklama