Czołowi politycy PiS z wizytami w regionie pilskim

  • 11.04.2018, 20:59 (aktualizacja 12.04.2018 08:48)
  • Krzysztof Kuźmicz
Czołowi politycy PiS z wizytami w regionie pilskim flickr.com
Prezes Jarosław Kaczyński, a po nim jeszcze przynajmniej kilku polityków Prawa i Sprawiedliwości odwiedzi w najbliższym czasie region pilski. Spore wyróżnienie spotkało Trzciankę. To tam w niedzielę rozpocznie się ogólnopolska akcja pod hasłem „Polska jest jedna”.

Informacja o przyjeździe do Trzcianki prezesa Jarosława Kaczyńskiego pojawiła się w zasadzie w ostatniej chwili, bo dopiero wczoraj, gdy na swoich kontach facebookowych przekazywali ją posłowie z Piły. Dziś oficjalnie przyjazd potwierdził asystent posła Marcina Porzucka, Adam Bogrycewicz.

 

- Już w najbliższą niedzielę w Trzciance zostanie zainaugurowana seria spotkań pod hasłem „Polska jest jedna”. Głównym bohaterem będzie pan prezes Jarosław Kaczyński. Przyjedzie on o godzinie 15 i będzie to spotkanie otwarte, więc każdy będzie mógł wziąć w nim udział – powiedział. - Tematyka będzie dotyczyła jedności w naszym kraju, ale myślę, że nie zabraknie też tematów regionalnych. Domyślacie się państwo zapewne jakie mogą one być.

 

Spotkanie odbędzie się w trzcianeckiej hali sportowo-widowiskowej, która może pomieścić kilkaset osób. Można się więc spodziewać, iż nie pomieści ona wszystkich chętnych, dlatego kto pierwszy, ten lepszy. Zaproszenia na to wydarzenie nie będą bowiem kolportowane, a więc spodziewać można się, że kolejki przed halą ustawiać będą się już od wczesnych godzin porannych. Prezes Jarosław Kaczyński ma zjawić się w Trzciance w asyście innych czołowych polityków PiS.

 

- Spodziewamy się, że w tym spotkaniu wezmą udział również inni czołowi politycy polskiej prawicy. Nazwisk nie chcę zdradzać, ale zachęcam do udziału, by się przekonać. My traktujemy wizytę premiera Kaczyńskiego jako honor i zaszczyt – powiedział Adam Bogrycewicz.

 

Trudno by było inaczej, bo Trzcianka jest pierwszym miastem na liście w ramach akcji „Polska jest jedna”. Można więc powiedzieć, że w pewien sposób została ona wyróżniona.

 

- Pan prezes postanowił zainaugurować właśnie w Trzciance. Tych spotkań będzie około siedemset i zakończą się one z końcem lipca, ale równolegle trwają spotkania o charakterze bardziej lokalnym, które organizują posłowie Marcin Porzucek czy Marta Kubiak. Służą one komunikacji z lokalną społecznością, by rozwiązywać problemy lokalne – mówi asystent posła Porzucka.

 

Na tym jednak nie koniec odwiedzin ważnych polityków Prawa i Sprawiedliwości w naszym regionie. W ciągu kilku najbliższych miesięcy w Pile i subregionie pilskim pojawiać mają się posłowie i senatorowie, których dotychczas częściej można było oglądać na szklanym ekranie. Wkrótce będą na wyciągnięcie ręki.

 

- W najbliższej przyszłości można spodziewać się, że Piłę i powiat pilski odwiedzą inni politycy Prawa i Sprawiedliwości z pierwszych stron gazet. Są to osoby rozpoznawalne. Myślę, że pierwsze spotkania odbędą się już w kwietniu. Do tego w niedalekiej przyszłości jedno z miast w naszym regionie odwiedzi prezydent Andrzej Duda – zapowiada Adam Bogrycewicz.

 

Z nieoficjalnych informacji wynika, iż prezydent nie pojawi się w Pile, a w innym mieście. Przypomnijmy, iż w niedalekiej przeszłości odbywał już wizyty do Wałcza czy nieco dalej – do Obornik.

Krzysztof Kuźmicz
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
nie wyborca
nie wyborca 13.04.2018, 17:41
wy wszyscy POmyleni troglodyci, jeszcze kaczorowi rów będziecie z wdzięcznością lizać
po i pis won !
po i pis won ! 13.04.2018, 15:03
Niech siedzą w Warszawie darmozjady, nikt ich tu nie potrzebuje .
realista
realista 12.04.2018, 07:54
W niedzielę Kaczyński w Trzciance, w poniedziałek Duda w Szamotułach. Do Piły poseł Porzucek odradzał prezesowi ? myślicie, że w mniejszych miastach ludzie są ślepi?
wyborca pis
wyborca pis 12.04.2018, 06:56
i teraz cie mamy ,nienawìsc jest gorsza od faszyzmu ,my z toba sobie poradzimy ,przmysl ,zebys nie zalowal bo to bedzie twoja ostatnia wolnosc.
Wyborca ale nie PiS
Wyborca ale nie PiS 12.04.2018, 06:37
Szykujemy temu kłamcy drabinę strażacką do nieba.Potem zamiast taczki podstawimy wywrotkę zamiast limuzyny.Jego goryli się nie boimy.Niech oni się nas boją.Nikt tego kaczora nie zapraszał.Kaczki już dawno przyleciały z ciepłych krajów a niektóre poleciały dawno na północ.Gdzieś biedaczysko się zagubił,
TSA
TSA 12.04.2018, 10:51
Już po was. Macie przesrane.
J23
J23 13.04.2018, 13:58
Sranie to Wasza specjalność !

Pozostałe