Brydż w PSM-L-W

  • 12.04.2018, 08:21
  • Mariusz Markowski
Brydż w PSM-L-W
Galeria Pilskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko - Własnościowej (PSM-LW) gościła uczestników XIV turnieju brydża sportowego par z cyklu Grand Prix 2018 Nadnoteckiego Związku Brydża Sportowego (NZBS) o Puchar Prezesa PSML-W.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonał prezes PSML-W pan Lucjan Szutkowski.

Do rywalizacji stanęło 19 par.                

Po rozegraniu  34 rozdań zwycięzcami okazali się Marcin Woźniak (Poznań) i Robert Włodkowski (Łomnica). Na drugim miejscu uplasowali się Marek Bukowski i Józef Grewling (obaj Rogoźno). Trzecie miejsce przypadło Tomaszowi Solarskiemu i Jerzemu Stypińskiemu       (obaj Piła). Pozostałe miejsca w czołowej szóstce zajęli w kolejności: Waldemar Kożuchowski (Piła) i Przemysław Maliszewski (Złotów), Jerzy Gurzęda (Czarnków) i Jarosław Hilbrecht  (Piła), Paweł Kierszka (Jastrowie) i Tomasz Toboła (Piła). Puchary i nagrody wręczała najlepszym pani Teresa Kasior – kierownik Działu Animacji Kulturalno Rekreacyjnej PSML-W. Uczestnicy turnieju z uznaniem wyrażali się o komfortowych warunkach do gry oraz miłej atmosferze stworzonych przez PSML-W. Gospodarze zapewnili uczestnikom kawę i herbatę. Kolejnym turniejem z cyklu Grand Prix NZBS 2017 będzie Turniej „O Puchar Wójta”, który zostanie rozegrany w Kaczorach w dniu 12.05.2018. Przy okazji z satysfakcją informujemy,                że w styczniowej edycji Korespondencyjnych Mistrzostw Polski para Wiesław Hilbrecht (Piła) i Andrzej Małdziński (Trzcianka) zajęła I miejsce pozostawiając w pobitym polu 716 innych par.   

Na zdjęciu od prawej: Lucjan Szutkowski, Adam Piszczek – prezes NZBS i Teresa Kasior.

Mariusz Markowski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe