PWSZ w Pile: Miss i Mister wybrani!

  • 28.04.2018, 11:26 (aktualizacja 28.04.2018, 11:30)
  • eki
PWSZ w Pile:  Miss i Mister wybrani!
PIŁA   XIV Wybory Miss & Mistera PWSZ - z Sadami Dolina Noteci i pod patronatem Tygodnika Nowego

Julia Zembroń i Mikołaj Fabiańczuk to – głosem uczestników środowej Gali, ale i internautów - najpiękniejsi i najatrakcyjniejsi studenci pilskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile. Wybory Miss i Mistera uczelni odbyły się już po raz XIV. Jak zawsze – tuż przed Juwenaliami (te 15-19 maja z koncertami w Parku na Wyspie). Uroczysta Gala Wyborów miała miejsce w klubie X-Demon, a głównym sponsorem przedsięwzięcia były Sady Dolina Noteci, należące do Henryka Stokłosy. 

 

Wybory Miss i Mistera PWSZ w Pile to już tradycja. Są imprezą cykliczną. Pierwsza, która rozpoczęła cykl wyboru najpiękniejszej studentki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Staszica w Pile odbyła się 1 kwietnia 2004 roku w już nieistniejącym Klubie EDEN. I jak na primaaprilisową imprezę przystało, nie zabrakło elementów żartu, które sprawiły, że I Gala szczególnie ciepło wspominana jest przez grono byłych studentów PWSZ. Otóż podczas owej pierwszej edycji imprezy w zmaganiach o tytuł najurodziwszej studentki brało udział 20 kandydatek, a wśród nich był jeden, przebrany za kobietę, mężczyzna! Splendoru imprezie nadał prowadzący, którym był Krzysztof Skiba - frontman zespołu BIG CYC. I Miss Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile została Dorota Wiczyńska.

Od tego czasu impreza jeszcze nabrała „rumieńców”, bowiem o tytuł najpiękniejszego ubiegać zaczęli się i panowie. Przybyło atrakcji, nagród, imprez towarzyszących.

W tym roku położono szczególny nacisk na przygotowania do imprezy, które już same w sobie stały się wydarzeniem i przyjemną atrakcją dla kandydatek i kandydatów do tytułu. Bo były to nie tylko próby. I tak zorganizowano m.in. dzień sportowy z wizytą uczestników finału w GYM Factory Fitness & Squash Center. Była m.in. integracja kandydatów podczas pełnej energii i śmiechu zabawy w parku trampolin, czyli w Jump Extreme Pilski Park Trampolin; odbył się także trenig MMA - dzięki Głd GF Team Mma fight club Piła.

Trzeba dodać, że dopisali sponsorzy, nasi, lokalni. I tak np. panie podczas finału imprezy prezentowały się w strojach pilskiej firmy Creownia (warto było zobaczyć te piękne stroje na pięknych studentkach), a uczestnicy finału mięli okazję skosztować przepysznych przekąsek przygotowanych przez pilskie restauracje i kawiarnie m.in. „Łóżko” oraz „Przytulną Cafe”.

Głównym sponsorem zmagań były Sady Dolina Noteci, należące do senatora Henryka Stokłosy: firma ufundowała zwycięzcom nagrody finansowe. Po 1000 zł dla zdobywców miejsc pierwszych i mniejsze kwoty dla kolejnych laureatów. Były także nagrody dodatkowe od sponsorów, tradycyjnie już sesje fotograficzne, przygotowania do sesji, karnety i  vouchery na zabiegi kosmetyczne a także na siłownię, na basen, do sauny.. itd.   

Wśród sponsorów byli m.in.: Kandulski Cukiernia Piła, SPORTSWEAR, GYM Factory Fitness & Squash Center, Beef & Cheese, Studio Horizon, KONKRET bistro, Moniqa – fotografia, Flowers Home - kwiaty w pudełkach, Marlena Lena Żerkowska, X-Demon – Piła.

- Dziękujemy serdecznie wszystkim sponsorom za podjęcie współpracy przy organizacji Wyborów Miss&Mistera 2018 – powiedział Karol Jaskółka, członek Prezydium Forum PWSZ PSRP oraz przewodniczący Zarządu Samorządu Studenckiego PWSZ w Pile.

 

***

A oto wyniki…

Tegoroczną Miss Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile została Julia Zembroń. Misterem uczelni wybrano Mikołaja Fabiańczuka, który także zdobył tytuł Mistera Publiczności. Tytuł Wicemiss PWSZ oraz Miss Publiczności wywalczyła Martyna Ryczek, a wicemisterem uczelni ogłoszono Macieja Kozaka. Najpiękniejsi Internetu, natomiast, to Magdalena Kasica oraz Marek Żbikowski.

- Dziękuję wszystkim: za pomoc w przygotowaniach, wspólnie spędzony czas na integracjach i podczas Gali! Gratuluję wszystkim. Jestem zaskoczona i szczęśliwa, że to właśnie mi przypadł tytuł MISS PWSZ PIŁA 2018 – wyznała tuż po finale Wyborów nowa Miss PWSZ Julia Zembroń.

Tzw. „after”, czyli zabawa po oficjalnej Gali, w klubie X-Demon trwał do godziny 3.00 nad ranem. Studenci w prezencie od rektora otrzymali „godziny rektorskie” czyli zwolnienie z zajęć do godz. 11.00 kolejnego dnia, by … wyspać się, dojść do siebie i w pełni sił dotrzeć na czwartkowe wykłady. 

eKi

 

 

 

 

Lista Najpiękniejszych pilskiej PWSZ:

 

Miss - Julia Zembroń

Wicemiss - Martyna Ryczek

Miss Publiczności - Martyna Ryczek

Miss Internetu - Magdalena Kasica

Mister - Mikołaj Fabiańczuk

Wicemister - Maciej Kozak

Mister Publiczności - Mikołaj Fabiańczuk

Mister Internetu - Marek Żbikowski

 

 

 

 

eki

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe