Jest nowy prezes Altvatera

  • 13.06.2018, 11:22
  • Anna Czapla-Furtacz
Jest nowy prezes Altvatera Dariusz Mikołajczyk nie jest już prezesem Altvatera
Dariusz Mikołajczyk nie jest już prezesem pilskiego Altvatera. Po siedmiu latach pracy w Pile zrezygnował ze stanowiska. Jego następcą został Daniel Krysztofiak.

Marta Czerwińska, specjalista ds. Komunikacji grupy Eneris:- Daniel Krysztofiak jest doświadczonym managerem w obszarze gospodarowania odpadami i surowcami, związanym z branżą od ponad 10 lat. W ENERIS Surowce pracuje od ponad 2 lat, z czego przez ostatnie 1,5 roku kierował z powodzeniem Zakładem w liczących ponad 200 tys. mieszkańców Kielcach.

Daniel Krysztofiak, Prezes Zarządu Altvater Piła. - Bardzo się cieszę, że będę mógł pracować w Pile. Altvater skutecznie stawia czoła coraz większym wyzwaniom branży ochrony środowiska. Nowoczesny sprzęt, komplementarność usług, a przede wszystkim świetny zespół gwarantują realizację usług dla mieszkańców Piły i regionu na najwyższym poziomie. Duża w tym zasługa dotychczasowego Prezesa, Dariusza Mikołajczyka, któremu chciałbym podziękować za 7 lat ciężkiej i owocnej pracy.

Dariusz Mikołajczyk zapowiedział, że wraca do rodzinnego Gdańska, ale pozostaje w Grupie ENERIS, gdzie będzie odpowiedzialny za prowadzenie projektów strategicznych i rozwojowych.

Altvater Piła zajmuje się odbiorem i zagospodarowaniem odpadów komunalnych m.in. z obszaru funkcjonowania PRGOK oraz odpadów przemysłowych zgodnie z zawartymi kontraktami. Prowadzi również usługi zimowego i letniego utrzymania terenów zewnętrznych. Zarządza również instalacją przetwarzania odpadów oraz składowiskiem odpadów komunalnych w Kłodzie. Współwłaścicielami Altvater Piła są Miasto Piła oraz ENERIS Surowce S.A.

(mc), (acz)


 

Anna Czapla-Furtacz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe