„Szydercy” - odcinek 21.

  • 02.09.2018, 23:24 (aktualizacja 11.09.2018, 12:53)
  • Marek Barabasz
szydercy_odc_21.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Program telewizyjny o charakterze publicystyczno-satyrycznym

.

Marek Barabasz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (294)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
hłehlehle
hłehlehle 30.12.2019, 20:31
lemanowic, hejter zawsze pozostanie hejterem. Nawet na korytarzu
Demostenes
Demostenes 22.12.2019, 23:14
Dla Barabasza wprawka retoryki zaawansowanej: w każdym bądź razie na dzień dzisiejszy cofamy się do tyłu w celu ucieczki do przodu. W takim bądź razie będzie to niestety nasz sukces.
Niech to przepisze 500 razy w zeszycie w linie.
padlinowóz
padlinowóz 19.10.2019, 12:39
Program telewizyjny o charakterze publicystyczno-satyrycznym "Szydercy" padł!
psycholog przemocy
psycholog przemocy 19.10.2019, 12:37
Śmieciowość osobowości Mariusza widać po odruchu aby przyjjeebać w łeb chejterkowi jasiowi. To marzenie pogłębione po 29 sierpnia 2018.
wszystko wypite
wszystko wypite 17.10.2019, 21:44
Program telewizyjny o charakterze publicystyczno-satyrycznym "Szydercy" padł!
Leman
Leman 11.10.2019, 21:25
Kończąc komentarze w temacie „Szydercy” można się pokusić o refleksje - porównanie ze światową muzyką. Panowie szydercy kojarzą się ze szmirowatością działalności gospodarczej sióstr Godlewskich.
spych cmentarny
spych cmentarny 05.10.2019, 13:13
Program telewizyjny o charakterze publicystyczno-satyrycznym "Szydercy" padł!
łopata grabarza
łopata grabarza 04.10.2019, 15:57
Program telewizyjny o charakterze publicystyczno-satyrycznym "Szydercy" padł!
likwidator
likwidator 04.10.2019, 15:56
Program telewizyjny o charakterze publicystyczno-satyrycznym "Szydercy" padł!
inwentura
inwentura 04.10.2019, 15:55
Program telewizyjny o charakterze publicystyczno-satyrycznym "Szydercy" padł!
Prawda boli
Prawda boli 18.09.2019, 22:06
Jakby 74-letni stary oblech jonas lemanowic z piselem na wierzchu tej prawdy nie odwracał jak kota ogonem (czytaj: odbytu jego syna w stronę tureckiego penisa), to prawda jest taka, że bardzo, bardzo boli: 74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, lumpiarstwa, przestępstw narkotykowych i 20 zł w swojej rodzinie. Pozdrowienia dla uroczej klap-powieki od śp. podopiecznych!
trend światowy
trend światowy 05.10.2019, 10:44
"...wieprz nie zakrzyczy pedalstwa..."
Nie można w chwili obecnej tolerancji przechodzącej w akceptację i afirmację, zakrzykiwać pedalstwa. I się tego nie robi. Podobno pedały penetrując sobie nawzajem swoje wnętrzności od duupy strony sami wykrzykują niemodulowane achy i ochy, stęki i kwęki, krzyki i ryki. Tak, że dodatkowe akcje zagłuszające na nic się zdadzą. Poza tym, jak podawał Robert Biedroń, bolesność "pupy" po nocy dobrze świadczy o profesjonalnym rżnięciu przez Śmiszka. Bolesność "pupy", bywa, że manifestuje się okrzykami zachwytu w trakcie akcji "tłoka czekoladowego", że użyję nomenklatury z rejonów 4 Stycznia w Białośliwiu, koło sklepu mięsnego Stokłosy. Dlatego należy z zachwytem pochylić się nad pedalstwem bez okrzyków, choćby solidaryzujących się jak Neumann z KOD-em.
klapowieczka
klapowieczka 21.07.2019, 20:53
suka brała po 20 zł
badacz związków burdeli  z prasą
badacz związków burdeli z prasą 23.07.2019, 12:16
klapowieczka 2 dni temu (20 lipca 2019), 20:53 suka brała po 20 zł

Według zwyczajowego nazewnictwa kobiet o obyczajach całkowicie niegrawitacyjnych a więc w stanie nieważkości, co można określić jako obyczaje lekkie do zera, dla kuurew istnieje wiele określeń, w tym „suka”. Pobór przez taką 20 złotych, to taniość nad tanioście. Powiedzmy, że klasyczny emeryt posiadający miesięczny dochód 2400 zł i potrzebujący raz w tygodniu bzyknąć jakąś zdzirę, przez rok wyda 20 x 52 = 1040. Tego nie odczuje jako ciężar finansowy. Może tylko się emocjonować ryzykiem zakażenia chorobą wstydliwą. Ale, jak powiada przysłowie „gdy chuuj twardy, serce miękkie” a jeszcze jak szmata bierze 20 zł za obsługę według życzenia, można się pokusić o bzykanko dwa razy w tygodniu, co da 2080 zł rocznie, czyli niecałą emeryturę. Żona kosztuje więcej. O szczegóły finansowania swoich chuci może publiczność uwiadomić Mariusz z Białośliwia. On to przecież informował internetową brać o peregrynacji do burdelu, gdzie bez wątpienia dawał upust żyjątkom odpowiedzialnym za replikację deena. Nie można wykluczyć, że Mariusz występował tam, nie, jako klient, ale męska obsługa homo- i hetero-.
Doraźna ksywa „klapowieczka” sugeruje jeszcze formułę sodomii z owieczką: klap owieczkę w duupsko i bzyk za darmochę.
Bzykacz totalny
Bzykacz totalny 24.07.2019, 09:30
Emeryt, dwa razy w tygodniu? Hehehehehehe!
poeta
poeta 24.07.2019, 10:26
... nie uciekaj ode mnie dziewko urodziwa,
u mnie korzeń twardy, chociaż głowa siwa!
nieznany
nieznany 23.07.2019, 18:24
Dobre....
wał osadczy
wał osadczy 23.07.2019, 12:26
W razie homo- Mariusz by występował jako "tłok czekoladowy".
alternatywność opcji
alternatywność opcji 23.07.2019, 12:35
...albo jako wiadro na ejakulaty klientów!
akwarystyka stosowan
akwarystyka stosowan 23.07.2019, 18:28
Należy uwzględnić wykorzystanie terrarium.
syndrom sztokholmski
syndrom sztokholmski 15.07.2019, 21:02
Spoufalanie się Mariusza Szalbierza z "hejterkiem jasiem" jest przykładem buractwa zaawansowanego, które w kręgach społecznych aspirujących do kultury wysokiej zwie się chamstwem genetycznie uwarunkowanym. Szalbierz dopuścił się tego wybryku mimo, że wiedział już o wyniku sprawy apelacyjnej w Poznaniu z dnia 29 sierpnia i na korytarzu sądu okręgowego został odrzucony przez Janusza Lemanowicza, który nie zamierzał się z nim bratać.
Dlatego program telewizyjny o charakterze publicystyczno-satyrycznym "Szydercy" padł.
N a*** Lemanowiczowi Szalbierz?
N a*** Lemanowiczowi Szalbierz? 30.12.2019, 19:07
Szalbierz otrzymał polecenie po jego wystąpieniu do Lemanowicza. Lemanowicz zaczepiony po chamsku na korytarzu sądu okręgowego podał Szalbierzowi bezalternatywną propozycję: spadaj. I on zniknął, jak by spadł.
Podgardlanka z kancerem
Podgardlanka z kancerem 30.12.2019, 21:19
hejter niedługo zdechnie - ależ to będzie piękny dzień bez lumpa z wawelskiej!
zwyczajna kasta
zwyczajna kasta 04.10.2019, 15:51
Mówiąc bez ogródek, brutalnie, to jest objaw skuurwienia elit.
LM
LM 16.06.2019, 13:50
W trzeciej minucie Barabasz donosi na siebie, że jest gadułą-dywagatorem a jednocześnie, że ma problem z piciem piwa, na tak. Szalbierz chleje Jack Daniel'sa Barabasz jakieś cienkusze piwne.
rok nie wyrok
rok nie wyrok 05.10.2019, 11:08
Sędzia Smyczyński również przechwalał się, że on w swojej robocie dywaguje uzasadniając wyrok. Czyli, że bredzi, ględzi rozwlekle nie na temat.
lm
lm 08.04.2019, 10:35
Kiedy się zatrzyma program w 20 sekundzie, można przyjrzeć się facjacie obywatela rozchełstanego. Jest to oblicze zmarnowane, sflaczałe, pomarszczone, podkrążone, workowate oczy. Świadczą o aktywności na Kolegiach Redakcyjnych, gdzie pija się flaszki do zaćmienia, chętnie w pozycji do góry duupą. Czas robi swoje, redaktor robi w swoje. Dlatego portki ma zafajdane. A za miesiąc 56.
Dalej, w odruchu pedalskiego składnika genderu, łapie pieszczotliwie za rękę "hejterka jasia". Jest to objaw agresji, chociaż w pokręconym systemie wartości redaktora można się spodziewać, że on w ten sposób wyraża bezwarunkowe oddanie z przesłaniem: pokój tobie, bądź pozdrowiony, ch..j ci w d..upę job twoja mać.
Od Obuza
Od Obuza 02.05.2019, 17:03
... z kawałkiem szkła!
Kostucha
Kostucha 08.04.2019, 15:11
Wiesz co lm, byś nie pitolił o Mariuszu, kiedy ty masz sesję zdjęciową z imprezy Ciechanowskiego. On zwołał naród w obronie telewizji Trwam. Najwięcej było ujęć z tobą, spasionym oblechem. To co ty chcesz od pana Mariusza, że pije? Skąd wiesz? A że trochę zmęczony, bo pracuje dużo o ciężko na utrzymanie rodziny. A ty siedzisz grubym tyłkiem i patrzysz z wawela na plac zabaw dla dzieci. Sam niedługo już będziesz tam przebywał ze zdziecinnienia. Twoja Kostucha.
zbieracz flaszek
zbieracz flaszek 30.12.2019, 19:15
Że chleje, pisał sam Szalbierz jako redaktor naczelny w komunikacie prasowym Kolegium Redakcyjnego Tygodnika Nowego w marcu 2006.
Ciekawe, czy podlegli redaktorzy chlali na równi. Należy przyjąć, że personel nie może więcej ani mniej. Musi chlać tak samo, bo to jest solidarność sitwy. Istnieje pogląd - nie wiadomo, czy słuszny - że oni walili te flaszki hurtem a półtora flaszki to była uwertura.
Wiadomo natomiast, że tam, gdzie się chla w robocie, jak się zacznie w sobotę, kończy się we wtorek przy wydaniu kolejnego numeru. Do faktycznej pracy zostaje środa, czwartek i piątek. W piątek po południu już zwożą skrzynki z wódką.
LM
LM 16.06.2019, 22:15
On pracuje do góry duupą. Taką dał wiadomość do ludu już w roku 2005 - 2006. Żeby zarobić na rodzinę. I musiał ukrywać zatrudnienie. Na przykład, w oświadczeniu majtkowym za rok 2005 z 30 kwietnia 2006 roku podał, że zarobił w Radio i TV 100 sp. zoo 63.930,74 zł oraz 2.292,30 zł w ramach diety radnego. Nie podał zaś zarobków jako redaktor naczelny Tygodnika Nowego, a był od listopada 2004. Chyba, że leżąc do góry duupą i chlejąc flaszki nie zarobił w redakcji nic. Stokłosa nie płaci za nieróbstwo.
kurator
kurator 08.04.2019, 17:26
Każdy musi robić, żeby zarobić, chociaż 2880 dla lemana.
Znoska
Znoska 02.05.2019, 17:06
To Mariusz tyle wybuli? Skąd on weźnie?
JL
JL 16.06.2019, 13:47
Wybulił.
dzienniknowy.pl
dzienniknowy.pl 08.04.2019, 10:39
Za korespondentem Obuz z portalu dzienniknowy.pl należałoby dodać: "Ch..j ci w duupę z kawałkiem szkła".
Kolegium  Redakcyjne
Kolegium Redakcyjne 08.04.2019, 11:44
...z kawałkiem szkła po stłuczeniu butelki po Jack Daniels'ie 3 litry w połowie drogi.
kolega ze wsi
kolega ze wsi 08.04.2019, 12:15
...w połowie drogi między Toruniem a Iławą. Wielkanoc tuż, tuż.
upadek
upadek 21.03.2019, 20:44
Chyba znowu trzeba będzie upaść i przemodelować portal, bo nie dajecie rady.
remanent
remanent 21.03.2019, 11:02
Program Szydercy padł!
tłuste kocury
tłuste kocury 16.06.2019, 22:17
Faktycznie, że padł!
kilof
kilof 20.03.2019, 00:17
Upałów już nie ma
lm
lm 14.03.2019, 10:58
Sam z sobą, bo poupadali umysłowo inteligenci inaczej. Nie mają nic do powiedzenia. Dowodem jest katastrofa programu telewizyjnego o charakterze publicystyczno - satyrycznym "Szydercy". Barabasz i Szalbierz, ludzie Wielkiego Smrodatora, przegrali batalię o miasto. Wygrał Głowski. To po co mają ciągnąć ten wózek na kwadratowych kołach? Ponadto mają coś w rodzaju zastarzałego syfilisa, spadek po grabieży cudzych danych informatycznych, dla opluskwiania niewygodnych ludzi, którzy nie godzą się na życie w smrodzie ze Śmiłowa. Dlatego ciągle trzeba przypominać, że ze śmietnika idei i moralności ciągle dobywa się bulgot miazmatów ludzi "żyjących w zgniliźnie rynsztoka, ludzi o moralności alfonsa" - (Gomułka).
archiwum D
archiwum D 14.03.2019, 11:03
Dobre: "...o moralności alfonsa". Salbierz wypominał, że nie spotka się z Lemanowiczem, bo Lemanowicz nie bywa w burdelu.
wątpliwościomierz
wątpliwościomierz 15.03.2019, 11:18
Mariusz podobno jako klient. Ale kto wie, może jednak siedzi za ladą i kasuje.
kasa fiskalna
kasa fiskalna 21.03.2019, 11:04
Czy roschodzi sięm o robotę burdelmamy?
LM
LM 16.06.2019, 13:52
o burdelmamie, szefowej bałaganu.
ja pierd...ę
ja pierd...ę 13.03.2019, 21:45
tu jakiś p o j e b ustawicznie dyskutuje sam z sobą
ogórek szklarniowy
ogórek szklarniowy 13.03.2019, 21:57
Na co rozum zda się?
Żeby o nim zapomnieć w odpowiednim czasie.
A więc jak pierd....olisz, to niekoniecznie myśl. Licz barany,
radca
radca 26.07.2019, 12:06
Seksuolodzy radzą podobno, aby liczyć barany. Jak nie ma się baranów liczyć cokolwiek, to pomaga w przedłużeniu czasu bzykania, a to lubią baby bzykane, żeby długo i głęboko, aż do colli uteri i tam wstrzyknąć domacicznie porcję żyjątek. Wtedy eksploduje baba orgazmem. Masz wówczas do czynienia z kopulacją a nie zwykłym pi..er..doleniem.
bakłażan
bakłażan 21.03.2019, 11:05
O ile liczyć ma barany, niech zacznie od siebie.

Pozostałe