„Szydercy” - odcinek 21.

  • 02.09.2018, 23:24 (aktualizacja 11.09.2018, 12:53)
  • Marek Barabasz
szydercy_odc_21.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Program telewizyjny o charakterze publicystyczno-satyrycznym

.

Marek Barabasz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (317)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jestem, który jestem
jestem, który jestem 15.03.2020, 19:09
Portal dzienniknowy.pl można spokojnie zamknąć, bo wszystkie śmiecie i złomy cywilizacji wyczerpały swoje możliwości. Został jeden zwycięzca.
o dwóch zasrańcach
o dwóch zasrańcach 13.03.2020, 16:50
W 16:05 minucie Szalbierz zabiera się za klepanie hejterka a Barabasz wygląda na pomroczność jasną imienia Lecha "Bolka" Wałęsy.
hłehlehle
hłehlehle 30.12.2019, 20:31
lemanowic, hejter zawsze pozostanie hejterem. Nawet na korytarzu
czystość korytarza
czystość korytarza 08.03.2020, 19:17
Po moim korytarzu
Kurvy i szalbierze nie łażu!
Demostenes
Demostenes 22.12.2019, 23:14
Dla Barabasza wprawka retoryki zaawansowanej: w każdym bądź razie na dzień dzisiejszy cofamy się do tyłu w celu ucieczki do przodu. W takim bądź razie będzie to niestety nasz sukces.
Niech to przepisze 500 razy w zeszycie w linie.
Agnieszka J.-B.
Agnieszka J.-B. 14.02.2020, 15:36
Marek ma tylko w kratkę.
Andragogika dla starców
Andragogika dla starców 14.02.2020, 15:55
Co jest w kratkę, to też w linię, tylko więcej. Niech się qurva nie ociąga i pisze!
Agnieszka J.-B.
Agnieszka J.-B. 14.02.2020, 19:56
Ja mu mówiłam, że może być w kratkę, bo faktycznie co w kratkę to i w linię. Ale on nie rozumie, on chyba zszalbierzał. I to magister inżynier? Ten technik górnik naftowy, ten inżynier, ale chyba od damskiej kanalizacji, na to wychodzi.
Verona
Verona 14.02.2020, 23:32
To jeszcze nic. Istnieje w naszym kraju miasto Zduńska Wola. Wiadomo z literatury i filmu, że Żydzi przyjmowali często nazwiska od miast zamieszkania. I otóż we wsi na peryferiach jest rodzina, gdzie dzieci mogą pochodzić od matki narodu wybranego. Wówczas należy się liczyć ze zwiększeniem populacji semickiej na terenie powiatu. Wypada też przypomnieć rozważania redaktora o podejrzeniu, jakoby pewna dama około sylwestra 1961 miała mieć okoliczność z panem jednego z 12 plemion, których 10 zaginęło w dziejach. Ocaleni wytrwale pracują dla odtworzenia narodu, o którym powiedziano w Piśmie, że będzie rozmnożony jak gwiazdy na niebie.
kinoman
kinoman 15.02.2020, 00:30
Był jakiś włoski wojenny film fabularny. Niemcy zatrzymali pociąg gonili, rewidowali pasażerów. Pytali o personalia. Jedna taka ładna panienka odpowiedziała, że nazywa się Modena. Puścił ją, ta zaczęła uciekać w pole. Niemiec sobie uzmysłowił, że Modena to nazwa miasta i wygarnął skutecznie do Żydówki.
Coś w tym jest.
perspektywa
perspektywa 14.02.2020, 20:52
Podobno Marek przeszedł na islam, to co ty masz do gadania kobieto? Jeszcze ci zabroni chodzić do urzędu na sesje. Dostaniesz burkę ,czarczaf i miotłę.
padlinowóz
padlinowóz 19.10.2019, 12:39
Program telewizyjny o charakterze publicystyczno-satyrycznym "Szydercy" padł!
psycholog przemocy
psycholog przemocy 19.10.2019, 12:37
Śmieciowość osobowości Mariusza widać po odruchu aby przyjjeebać w łeb chejterkowi jasiowi. To marzenie pogłębione po 29 sierpnia 2018.
wszystko wypite
wszystko wypite 17.10.2019, 21:44
Program telewizyjny o charakterze publicystyczno-satyrycznym "Szydercy" padł!
Leman
Leman 11.10.2019, 21:25
Kończąc komentarze w temacie „Szydercy” można się pokusić o refleksje - porównanie ze światową muzyką. Panowie szydercy kojarzą się ze szmirowatością działalności gospodarczej sióstr Godlewskich.
zawiedzione duupeczki
zawiedzione duupeczki 14.02.2020, 15:38
Siostry Godlewskie mają przynajmniej cycki jak balony. To jest argument. A ci dwaj co? Nic.
spych cmentarny
spych cmentarny 05.10.2019, 13:13
Program telewizyjny o charakterze publicystyczno-satyrycznym "Szydercy" padł!
łopata grabarza
łopata grabarza 04.10.2019, 15:57
Program telewizyjny o charakterze publicystyczno-satyrycznym "Szydercy" padł!
likwidator
likwidator 04.10.2019, 15:56
Program telewizyjny o charakterze publicystyczno-satyrycznym "Szydercy" padł!
inwentura
inwentura 04.10.2019, 15:55
Program telewizyjny o charakterze publicystyczno-satyrycznym "Szydercy" padł!
Prawda boli
Prawda boli 18.09.2019, 22:06
Jakby 74-letni stary oblech jonas lemanowic z piselem na wierzchu tej prawdy nie odwracał jak kota ogonem (czytaj: odbytu jego syna w stronę tureckiego penisa), to prawda jest taka, że bardzo, bardzo boli: 74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, lumpiarstwa, przestępstw narkotykowych i 20 zł w swojej rodzinie. Pozdrowienia dla uroczej klap-powieki od śp. podopiecznych!
trend światowy
trend światowy 05.10.2019, 10:44
"...wieprz nie zakrzyczy pedalstwa..."
Nie można w chwili obecnej tolerancji przechodzącej w akceptację i afirmację, zakrzykiwać pedalstwa. I się tego nie robi. Podobno pedały penetrując sobie nawzajem swoje wnętrzności od duupy strony sami wykrzykują niemodulowane achy i ochy, stęki i kwęki, krzyki i ryki. Tak, że dodatkowe akcje zagłuszające na nic się zdadzą. Poza tym, jak podawał Robert Biedroń, bolesność "pupy" po nocy dobrze świadczy o profesjonalnym rżnięciu przez Śmiszka. Bolesność "pupy", bywa, że manifestuje się okrzykami zachwytu w trakcie akcji "tłoka czekoladowego", że użyję nomenklatury z rejonów 4 Stycznia w Białośliwiu, koło sklepu mięsnego Stokłosy. Dlatego należy z zachwytem pochylić się nad pedalstwem bez okrzyków, choćby solidaryzujących się jak Neumann z KOD-em.
kucharka domowa
kucharka domowa 14.02.2020, 15:41
Już nie ma sklepu Stokłosy ze dwa lata.
naczelny ekonomista handlowy firmy F.
naczelny ekonomista handlowy firmy F. 13.03.2020, 10:59
Nie ma, bo inwestor ponosił straty. Z pobliża przychodziły hordy sąsiedzkie związane organizacyjnie i żołądkowo z właścicielem. Wynosili towar pełnymi torbami, worami na odroczoną płatność. To odroczenie okazywało się do realizacji w nieskończoności. Ile można znosić pasienie darmochą żarłoków z chawiry?
Kolegium Redakcyjne AD 2006
Kolegium Redakcyjne AD 2006 13.03.2020, 12:49
Gdyby jeszcze w tym sklepie serwowano alkohole, to Ojciec Chrzestny by zbańczył.
klapowieczka
klapowieczka 21.07.2019, 20:53
suka brała po 20 zł
badacz związków burdeli  z prasą
badacz związków burdeli z prasą 23.07.2019, 12:16
klapowieczka 2 dni temu (20 lipca 2019), 20:53 suka brała po 20 zł

Według zwyczajowego nazewnictwa kobiet o obyczajach całkowicie niegrawitacyjnych a więc w stanie nieważkości, co można określić jako obyczaje lekkie do zera, dla kuurew istnieje wiele określeń, w tym „suka”. Pobór przez taką 20 złotych, to taniość nad tanioście. Powiedzmy, że klasyczny emeryt posiadający miesięczny dochód 2400 zł i potrzebujący raz w tygodniu bzyknąć jakąś zdzirę, przez rok wyda 20 x 52 = 1040. Tego nie odczuje jako ciężar finansowy. Może tylko się emocjonować ryzykiem zakażenia chorobą wstydliwą. Ale, jak powiada przysłowie „gdy chuuj twardy, serce miękkie” a jeszcze jak szmata bierze 20 zł za obsługę według życzenia, można się pokusić o bzykanko dwa razy w tygodniu, co da 2080 zł rocznie, czyli niecałą emeryturę. Żona kosztuje więcej. O szczegóły finansowania swoich chuci może publiczność uwiadomić Mariusz z Białośliwia. On to przecież informował internetową brać o peregrynacji do burdelu, gdzie bez wątpienia dawał upust żyjątkom odpowiedzialnym za replikację deena. Nie można wykluczyć, że Mariusz występował tam, nie, jako klient, ale męska obsługa homo- i hetero-.
Doraźna ksywa „klapowieczka” sugeruje jeszcze formułę sodomii z owieczką: klap owieczkę w duupsko i bzyk za darmochę.
Bzykacz totalny
Bzykacz totalny 24.07.2019, 09:30
Emeryt, dwa razy w tygodniu? Hehehehehehe!
poeta
poeta 24.07.2019, 10:26
... nie uciekaj ode mnie dziewko urodziwa,
u mnie korzeń twardy, chociaż głowa siwa!
nieznany
nieznany 23.07.2019, 18:24
Dobre....
wał osadczy
wał osadczy 23.07.2019, 12:26
W razie homo- Mariusz by występował jako "tłok czekoladowy".
alternatywność opcji
alternatywność opcji 23.07.2019, 12:35
...albo jako wiadro na ejakulaty klientów!
Pytanie na bzykanie
Pytanie na bzykanie 13.03.2020, 12:55
A co w przypadku Anny Grodzkiej, która przyjmuje hołdy na dzień kobiet, a jednocześnie przypomina, że dwa dni później będzie przyjmowała czołobitności genderowe z okazji dnia mężczyzn?
akwarystyka stosowan
akwarystyka stosowan 23.07.2019, 18:28
Należy uwzględnić wykorzystanie terrarium.
akwarysta-reptiliolog
akwarysta-reptiliolog 13.03.2020, 12:59
Posiadam do sprzedania terrarium o wymiarach, że mógłby się zmieścić cały Mariusz Szalbierz ze swoją starą lub z jakąś młódką z wielkim cycem.
syndrom sztokholmski
syndrom sztokholmski 15.07.2019, 21:02
Spoufalanie się Mariusza Szalbierza z "hejterkiem jasiem" jest przykładem buractwa zaawansowanego, które w kręgach społecznych aspirujących do kultury wysokiej zwie się chamstwem genetycznie uwarunkowanym. Szalbierz dopuścił się tego wybryku mimo, że wiedział już o wyniku sprawy apelacyjnej w Poznaniu z dnia 29 sierpnia i na korytarzu sądu okręgowego został odrzucony przez Janusza Lemanowicza, który nie zamierzał się z nim bratać.
Dlatego program telewizyjny o charakterze publicystyczno-satyrycznym "Szydercy" padł.
lm - logik metodyczny
lm - logik metodyczny 13.03.2020, 13:14
Genetyka jest nauką ścisłą. Dlatego, jeśli spojrzy się na zdjęcie synusia, widać buractwo pospolite odziedziczone od tatusia. Tatuś, jak zwykle w cywilizacji przyzwalającej jest niepewny. Przyjmując to założenie i ewentualność walenia się mamusi w kiblu lub szatni remizy w sylwestra, odkrywamy tajemne zaszłości prokreacyjne. Z pokroju szlachetnej mordy redaktora widać udział krwi semickiej, choć nie wiemy o tym, czy potomek jest obrzezany. Przynależność do plemienia narodu wybranego jest pieczętowana utratą napletka przy śpiewach rytualnych minion i robotę rzezaka. Te dane mogą być zawarte tylko w archiwach Izraela. Niemniej, właściwość nauk genetyki daje nam wskazówkę, że nie Rychu ruchał mamusię.
N a*** Lemanowiczowi Szalbierz?
N a*** Lemanowiczowi Szalbierz? 30.12.2019, 19:07
Szalbierz otrzymał polecenie po jego wystąpieniu do Lemanowicza. Lemanowicz zaczepiony po chamsku na korytarzu sądu okręgowego podał Szalbierzowi bezalternatywną propozycję: spadaj. I on zniknął, jak by spadł.
Podgardlanka z kancerem
Podgardlanka z kancerem 30.12.2019, 21:19
hejter niedługo zdechnie - ależ to będzie piękny dzień bez lumpa z wawelskiej!
bingo
bingo 13.03.2020, 16:45
dłużej hejtera niż redaktora
mordo z chawiry na syfa chora.
zwyczajna kasta
zwyczajna kasta 04.10.2019, 15:51
Mówiąc bez ogródek, brutalnie, to jest objaw skuurwienia elit.
LM
LM 16.06.2019, 13:50
W trzeciej minucie Barabasz donosi na siebie, że jest gadułą-dywagatorem a jednocześnie, że ma problem z piciem piwa, na tak. Szalbierz chleje Jack Daniel'sa Barabasz jakieś cienkusze piwne.
rok nie wyrok
rok nie wyrok 05.10.2019, 11:08
Sędzia Smyczyński również przechwalał się, że on w swojej robocie dywaguje uzasadniając wyrok. Czyli, że bredzi, ględzi rozwlekle nie na temat.
lm
lm 08.04.2019, 10:35
Kiedy się zatrzyma program w 20 sekundzie, można przyjrzeć się facjacie obywatela rozchełstanego. Jest to oblicze zmarnowane, sflaczałe, pomarszczone, podkrążone, workowate oczy. Świadczą o aktywności na Kolegiach Redakcyjnych, gdzie pija się flaszki do zaćmienia, chętnie w pozycji do góry duupą. Czas robi swoje, redaktor robi w swoje. Dlatego portki ma zafajdane. A za miesiąc 56.
Dalej, w odruchu pedalskiego składnika genderu, łapie pieszczotliwie za rękę "hejterka jasia". Jest to objaw agresji, chociaż w pokręconym systemie wartości redaktora można się spodziewać, że on w ten sposób wyraża bezwarunkowe oddanie z przesłaniem: pokój tobie, bądź pozdrowiony, ch..j ci w d..upę job twoja mać.
Od Obuza
Od Obuza 02.05.2019, 17:03
... z kawałkiem szkła!
Kostucha
Kostucha 08.04.2019, 15:11
Wiesz co lm, byś nie pitolił o Mariuszu, kiedy ty masz sesję zdjęciową z imprezy Ciechanowskiego. On zwołał naród w obronie telewizji Trwam. Najwięcej było ujęć z tobą, spasionym oblechem. To co ty chcesz od pana Mariusza, że pije? Skąd wiesz? A że trochę zmęczony, bo pracuje dużo o ciężko na utrzymanie rodziny. A ty siedzisz grubym tyłkiem i patrzysz z wawela na plac zabaw dla dzieci. Sam niedługo już będziesz tam przebywał ze zdziecinnienia. Twoja Kostucha.
zbieracz flaszek
zbieracz flaszek 30.12.2019, 19:15
Że chleje, pisał sam Szalbierz jako redaktor naczelny w komunikacie prasowym Kolegium Redakcyjnego Tygodnika Nowego w marcu 2006.
Ciekawe, czy podlegli redaktorzy chlali na równi. Należy przyjąć, że personel nie może więcej ani mniej. Musi chlać tak samo, bo to jest solidarność sitwy. Istnieje pogląd - nie wiadomo, czy słuszny - że oni walili te flaszki hurtem a półtora flaszki to była uwertura.
Wiadomo natomiast, że tam, gdzie się chla w robocie, jak się zacznie w sobotę, kończy się we wtorek przy wydaniu kolejnego numeru. Do faktycznej pracy zostaje środa, czwartek i piątek. W piątek po południu już zwożą skrzynki z wódką.
LM
LM 16.06.2019, 22:15
On pracuje do góry duupą. Taką dał wiadomość do ludu już w roku 2005 - 2006. Żeby zarobić na rodzinę. I musiał ukrywać zatrudnienie. Na przykład, w oświadczeniu majtkowym za rok 2005 z 30 kwietnia 2006 roku podał, że zarobił w Radio i TV 100 sp. zoo 63.930,74 zł oraz 2.292,30 zł w ramach diety radnego. Nie podał zaś zarobków jako redaktor naczelny Tygodnika Nowego, a był od listopada 2004. Chyba, że leżąc do góry duupą i chlejąc flaszki nie zarobił w redakcji nic. Stokłosa nie płaci za nieróbstwo.
kurator
kurator 08.04.2019, 17:26
Każdy musi robić, żeby zarobić, chociaż 2880 dla lemana.
Znoska
Znoska 02.05.2019, 17:06
To Mariusz tyle wybuli? Skąd on weźnie?
JL
JL 16.06.2019, 13:47
Wybulił.
dzienniknowy.pl
dzienniknowy.pl 08.04.2019, 10:39
Za korespondentem Obuz z portalu dzienniknowy.pl należałoby dodać: "Ch..j ci w duupę z kawałkiem szkła".
Kolegium  Redakcyjne
Kolegium Redakcyjne 08.04.2019, 11:44
...z kawałkiem szkła po stłuczeniu butelki po Jack Daniels'ie 3 litry w połowie drogi.
kolega ze wsi
kolega ze wsi 08.04.2019, 12:15
...w połowie drogi między Toruniem a Iławą. Wielkanoc tuż, tuż.
upadek
upadek 21.03.2019, 20:44
Chyba znowu trzeba będzie upaść i przemodelować portal, bo nie dajecie rady.
remanent
remanent 21.03.2019, 11:02
Program Szydercy padł!
tłuste kocury
tłuste kocury 16.06.2019, 22:17
Faktycznie, że padł!
kilof
kilof 20.03.2019, 00:17
Upałów już nie ma

Pozostałe