„Szydercy” - odcinek 21.

  • 2.09.2018, 23:24 (aktualizacja 11.09.2018 12:53)
  • Marek Barabasz
szydercy_odc_21.mp4
Program telewizyjny o charakterze publicystyczno-satyrycznym

.

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Marek Barabasz
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (219)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wielep
Wielep 10.02.2019, 13:22
Czy podający się za Europejczyka pan Adam Szejnfeld zapłacił za użycie cudzego zdjęcia? O tym zdarzeniu doniósł opinii publicznej Mariusz Szalbierz, który wcześniej dopuścił się takiego samego nieszlachetnego czynu.
Lm
Lm 10.02.2019, 13:36
Noska użył zdjęcia ukradzionego z komputera Lemanowicza. Za zgodą redaktora naczelnego Tygodnika Nowego Noska opublikował pod zdjęciem komentarz składający się z samych kłamstw. Ale Noska jest intelektualnie i moralnie związany z komunistyczną koncepcją społeczeństwa.
ciekawska podfruwajka
ciekawska podfruwajka 12.02.2019, 13:03
Noska sam ukradł czy był paserem?
szary żuczek
szary żuczek Wczoraj, 17:59
Ja się zastanawiam, jak Noska facet kurduplowaty, koślawy, nieestetyczny mógł zauroczyć taką uroczą laskę, jaką jest do teraz jego małżonka Krystyna, źródło kultury, artyzmu i dobrego wychowania.
położnik - psychiatra
położnik - psychiatra 12.02.2019, 15:22
Paserstwo i złodziejstwo, to są bliźnięta jednojajowe.
motorower
motorower 24.01.2019, 16:11
Panie M, możesz bezpiecznie włożyć Kameleonu 2005 palec w duupę. Masz okazję!
Janusz Lema
Janusz Lema 5.01.2019, 14:30
Turas tak pchnął od tyłu Jacka(Roberta), że mu się z przodu pępek otworzył i wyszedł zdziwiony turecki łeb, hahahaha
szwendaczek z wychodka
szwendaczek z wychodka 5.01.2019, 16:29
Wczoraj przeszedł 70 nasz ulubiony były senator. Ciekawe, co jemu wyszło, może wypadnięcie odbytu? Może żona wyszła się przewietrzyć i wróciła po 5 godzinach w innych majtkach, czyżby ktoś ją pchnął? Może wierny pies medialny z wiochy na peryferiach wyszedł się odlać po dużym Jack Danielsie zapitym beczką piwa? Czy wierny kundel medialny ze Złotowa wyszedł na konferencję prasową aby uwiadomić opinię publiczną, że cHaoS wystartuje w wyborach do Senatu? Wszystko jubilatowi wychodzi, łącznie z piętrem w Margoninie, które wyszło i jeszcze nie wróciło.
sternik jachtowy z Hadesu
sternik jachtowy z Hadesu 12.01.2019, 22:10
Gdyby dotrzymał w stanie oskarżenia, ale przed skazaniem, do wyborów, to jest jedyna szansa na uniknięcie ancla. Bo wtedy kauzyperdy i mecenasy zaraz zawyją, że jakieś małe kociaki chcą wsadzić do pudła tłustego kota - suwerena. A przecież suweren ma tyle dobrego do zrobienia. Będąc odrębnym bytem ucieknie od odpowiedzialności do przedawnienia lub do odejścia na wieczną wachtę.
14 do kwadratu
14 do kwadratu 13.12.2018, 14:13
W 26 sekundzie szopki Szalbierz daje upust genetycznie uwarunkowanemu chamstwu trącając roztrzęsionym paluchem statuetkę jako egzemplifikację "Kameleona 2005" z manifestem na ustach "hejterek jasio" (może "chejterek" jasio, bo z ortografią bywa różnie w grajdole pilskiej ferajny medialnej).
W przestępczym akcie erekcyjnym (nie mylić z erekcją clitoris) hucpy ze stycznia 2006 roku i zgłoszeniu do niby konkursu Janusza Lemanowicza, który nie zamierzał brać udziału w tej patologii, ukazała się cała mizeria intelektu i przeświadczenie, że wobec roboty w zamkniętym kręgu sitwy kierowanej przez Wielkiego Smrodatora, zamków, sztab, kłódek, klamek, kodowanych przepustek i bandy ochroniarzy, może sobie zanucić: i co nam zrobicie.
wódko, pozwól żyć
wódko, pozwól żyć 13.12.2018, 19:10
W tym momencie powinien zareagować pan Noska - stary komunista i dygnitarz pzpr. Chodzi o wtrącanie wątków anatomicznych o charakterze seksualnym. Noska nadzorując cnotliwie portale odsyłał autorów, których uznał za niespełna, do seksuologa, psychiatry, ginekologa, androloga. Zdaje się, że obchodzi, niewykluczone, że na czterech, swoją tygodniówkę urodzinową 76. Dlatego obecnie jest mało aktywny.
Wujaszek Dobra Rada
Wujaszek Dobra Rada 9.12.2018, 12:48
Wydaje się, że formuła tego programu - szopki wyczerpała się już w drugim odcinku. Idźcie chłopaki na dużego Jack Danielsa (3 litry) w pół drogi. Pożytek będzie dla narodu, bow cenie wyrobów alkoholowych jest duży udział podatków. A to zasila budżet państwa.
...
... 6.12.2018, 12:46
Powtarzam pytanie: Czy Leman, najohydniejszy internetowy śmieciu, jesteś tak odważny, by wkleić tu w całości twoje zażalenie? Czy szybciej kopniesz w kalendarz?
Magazyn głąbów
Magazyn głąbów 9.12.2018, 11:59
Powtarzaj. Powtórka jest matką wiedzy. Może ci się uda czegoś nauczyć.
mobutu sese seko kuku ngbendu waza banga
mobutu sese seko kuku ngbendu waza banga 5.12.2018, 23:51
Byłoby korzystnie, gdyby lex podał swoje dane osobiste z peselem.
Ale on nie ma odwagi a jeśli poda, to nie swoje. Jak w sprawie 760/14 na pytanie policjanta kto wpuścił ohydny tekst do internetu z redakcyjnego komputera faktypilskie.pl. Redaktor naczelny odpowiedział, że nie wie, bo był u rodziny (zięcia) na zmywaku za granicą. Natomiast w domu mieszka 11-12 osób i logują się a poza tym jeszcze koledzy dzieci się logują. I pierdut, upadło.
Dlatego nie ma możliwości poznać lexa.

Widziałem w latrynie lexa
Zlizywał z gaci kleksa
Szkoda mu było mydła
Tak to już jest u bydła.
zgm
zgm 5.12.2018, 23:13
ZG FC domaga się aby lex określił dokładnie tożsamość Lemana z peselem włącznie.
Sam się określił, wystarczy zerknąć do archiwum, worku od powieczki
Aleksandra "Znienacka"
Aleksandra "Znienacka" 5.12.2018, 23:43
Chodzi o to, czy lex wie o kim pisze te pierdoły.
died maroz
died maroz 5.12.2018, 23:11
leman jachu, tylko dwa wpisy w ciągu paru minut? Wyraźnie się psujesz! A turas syna wali zdecydowanie częściej
Dziadek Mróz
Dziadek Mróz 5.12.2018, 23:02
To jest jak poker. Nie masz kasy, s3,14erdalaj na zmywak w Norwegii.
rzecznik ZG FC JE WP Le Mana
rzecznik ZG FC JE WP Le Mana 5.12.2018, 22:56
ZG FC domaga się aby lex określił dokładnie tożsamość Lemana z peselem włącznie.
lex
lex 5.12.2018, 19:14
Powtarzam pytanie: Czy Leman, najohydniejszy internetowy śmieciu, jesteś tak odważny, by wkleić tu w całości twoje zażalenie? Czy szybciej kopniesz w kalendarz?
ZG FC Lemana "Maria Magdalena
ZG FC Lemana "Maria Magdalena 7.12.2018, 00:42
Żaden ludź niskiego sortu nie może tykać Jego Excelencji JWP Lemanowi.
lex
lex 5.12.2018, 08:37
Powtarzam pytanie: Czy Leman jesteś tak odważny, by wkleić tu w całości twoje zażalenie?
My z Gronem
My z Gronem 31.12.2018, 14:44
Zażalenie, skarga, składane do organu administracyjnego lub sądowego nie jest publikacją i nie podlega wykonaniu żądań jakiegoś ludzika.
Wiadomo z lektury jego licznych manifestów, suplik i raportów z rozpracowania operacyjnego, że lex zna treść zażalenia i marzy mu się aby je upublicznić, nie wiadomo w jakim celu. W fazie postępowania osoba postronna nie może się zapoznawać z dokumentami, dowodami w sprawie. A zatem należy przyjąć, że jest to strona. Stronami są: Janusz Lemanowicz, Mariusz Józef Szalbierz wraz z pełnomocnikiem - rabulistą z Chodzieży, czy innym kauzyperdą. Stąd można przyjąć, że najprawdopodobniej lex jest to zbiorowa ksywa, w której duży udział ma sam redaktor wydawca i jego kauzyperda.
Pompeo pizdnęlo
Pompeo pizdnęlo Wczoraj, 18:10
Zbiorową ksywą na portalu i-pila była nazwa "Antymit". Obejmowała ona swoim zakresem takie upadłe anioły, jak: Jacek Ciechanowski, Hubert Ciechanowski, Tomasz Ożarowski. Szalbierz. Może jescze jakaś zbłąkana dusza w drodze do piekła?
technologia organiczna
technologia organiczna 13.12.2018, 11:06
Ty lex jesteś częścią zanieczyszczenia środowiska, mianowicie jesteś kawałkiem p - lex - iglasu, giętki, przezroczysty, łatwy do obróbki.
rzecznik ZG FC JE WP Le Mana
rzecznik ZG FC JE WP Le Mana 5.12.2018, 14:47
Jeden warunek. Tak jak w przeszłości dość dawnej Szalbierz wygłosił manifest, aby Bakutilek odpowiedział na szereg jego pytań, które są do dzisiaj nierozliczonym występkiem, Dzisiaj Leman odpowiada na tak i proponuje za tę pracę opłatę od lexa w wysokości 36525 zł plus vat. W tamtym czasie Szalbierz się poddał i mimo niewygórowanych warunków Bakutilka rozpadł się z nerw. Zdążył jeszcze tylko wygłosić kwestię aby Bakutilek przykrył się - dla higieny termicznej - liściem konopi.
Poza tym, lex, jako internetowy śmieć związany ideowo i pewnie żołądkowo z Szalbierzem zna treść tego pisma. O co więc chodzi?
Rzecznik ZG FC Le Mana
Rzecznik ZG FC Le Mana 7.12.2018, 15:31
W mikrych umysłach ludzi o ilorazie inteligencji jednocyfrowym zalęgła się myśl, aby sprowokować Lemana do czynności w sferze publicznej, które można by potraktować jako naruszenie godności(art. 212 kk), honoru (art.216 kk), upublicznienia treści dla motłochu nieprzeznaczonych (art. 266 kk). Oczywiście, opublikowanie treści pisma do sądu jest możliwe i nie przyniesie żadnych skutków negatywnych dla autora. Ale sitwa śmiłowsko-białośliwska zakłada, że niezależnie od domniemanego wyniku, zgłosi prywatne oskarżenie do sądu. Zacznie się procedura: zawiadomienie o oskarżeniu, wyznaczenie terminu posiedzenia pojednawczego, rozprawa główna - kilka terminów, ewentualne powołanie świadków, powołanie biegłych, konfrontacje itp, itd, itd. Chodzi koterii śmiłowsko-białośliwskiej o nękanie, o to by znowu Leman wydał parę tysięcy na proces, by jeździł do Poznania, gdzie trudno znaleźć miejsce do parkowania a kiedy się znajdzie, bulił po kilkanaście złotych, wydawał na podróże, transport adwokatów. Podobnie jest z żoną Lemana nękaną w trybie karnym i cywilnym przez Stokłosę. Bez powodzenia, ale koszty są. Sprawa jest dla potencjalnych oskarżycieli przegrana, mimo starań kauzyperdy z sitwy śmiłowsko -białośliwskiej. Leman wyda parę tysięcy a sąd zaordynuje 840 zł. O to chodzi, żeby Lemana wykańczać finansowo i nękać. Ostatnia, nieudana próba wpędzenia Lemana w koszty, to sprokurowanie wydumanej sprawy karnej o pobicie na korytarzu sądowym w Pile paparazzo Stokłosy w dniu 13 kwietnia 2016. Michał Daniel Gray, wielbiciel feuhrera III Rzeszy, podpuszczony przez propagandystów Stokłosy i jego kauzyperdę z Chodzieży, domagał się 5000 zł odszkodowania. Sąd przyjął oskarżenie nadał sygnaturę akt, wyznaczył termin rozprawy, wezwał oskarżonego na posiedzenie pojednawcze. Michał Daniel Gray nie przyszedł, prawidłowo zawiadomiony. Nie pojawił się kauzyperda, autor aktu oskarżenia. Sprawa została umorzona w trybie artykułu 491 kpk. Ale przez trzy miesiące Leman musiał brać pod uwagę fakt oskarżenia i stawić się w sądzie 4 sierpnia 2017 roku. Leman poniósł koszty, których nikt nie próbował mu zrefundować. Lex, jakiś ludzik z felerem umysłowym nawołuje Lemana do odwagi. Ludzik ten nie ma odwagi podać swoich danych, by można wiedzieć z kim Leman miałby mieć okoliczność.
Livia Germanik
Livia Germanik 8.12.2018, 22:53
Wydaje się, że ta wypowiedź rzecznika kończy durnowate żądania i nawoływania głąba lexa.
rzecznik
rzecznik 12.12.2018, 23:40
Wiadomo, że Leman lał się z zomowcami na placu Staszica w stanie wojennym, a był na bosaka. Bo lato było. To taki śmierdek-pierdek ze Złotowa dla niego pestka. Jak by mu przywalił z liścia, to Michał Daniel Gray by wylądował na kafelkach posadzki. A tak, szedł sobie spokojnie, oganiał się jak zapomniany diabeł w sztuce omiataczem. I miał włączony dyktafon.
literaturoznawca
literaturoznawca 13.12.2018, 11:24
Zapomniany diabeł - sztuka czeskiego pisarza Drdy 1960. W przedstawieniu teatru telewizji wystąpił Janusz Gajos - zakochany diabeł z ogonem zwanym omiataczem i Anna Seniuk jako Plajznerka, obiekt westchnień diabła.
nieznany
nieznany 7.12.2018, 15:50
Dobre....
Grażyna do Janusza
Grażyna do Janusza 5.12.2018, 19:07
a dlaczego 36525?
Zegarmistrz światła
Zegarmistrz światła 5.12.2018, 19:15
Stówa za dobę.
Grażyna do Janusza
Grażyna do Janusza 7.12.2018, 15:56
No to skąd 25 PLN?
Kozakiewicz
Kozakiewicz 7.12.2018, 16:24
Bierze się pod uwagę średnią z olimpiady, czyli czasu między igrzyskami olimpijskimi.A to są 4 lata. Stąd mamy po dodaniu 4 x 365 + 1 = 1461. 1461 : 4 = 365,25. 365,25 x 100 = 36525.
Grażyna do Janusza
Grażyna do Janusza 7.12.2018, 16:32
Aha!
Dziękuję.
narzecz
narzecz 13.12.2018, 18:56
Miło się rozmawia z osobą kulturalną. Przeważnie mamy do czynienia z typami typu Szalbierz, Barabasz, Ceranowski, Noska, Zdunek. Czy są kulturalni? Kto wie. W każdym razie nie dostali od starosty nagrody kulturalnej. Coś jest na rzeczy.
towarzysz Vaciak
towarzysz Vaciak 2 dni temu, 15:56
Musimy - jako ludzie interesu - zauważyć, że ponieważ wszystko, co robi Jego Excelencja Le Man jest dziełem wysoko przetworzonym, należy doliczyć vat23%.
36525 + 23% = 44922,75 zł. I tu wszyscy pękają z biedy.
Przegrany idiota od sierpnia 2018 roku nie zapłacił za przerąbane sprawy około 3000 zł. To skąd u niego prawie 50 baniek?
pierkwadrat
pierkwadrat 5.12.2018, 18:29
I co? Zatkało kakało? A forsy brak.
lex
lex 4.12.2018, 21:36
Czy Leman jesteś tak odważny, by wkleić tu w całości twoje zażalenie?
Rzecznik ZG FC
Rzecznik ZG FC 4.12.2018, 23:18
Tak
Wielep
Wielep 13.12.2018, 13:51
Przecież pismo do sądu nie jest dla motłochu, tłuszczy i pospólstwa a do nadzwyczajnej kasty. Wydaje się, że matołek lex powinien się zwrócić z uniżoną supliką do kauzyperdy z Chodzieży. Ten ma i da.
ryło 35-procentowe
ryło 35-procentowe 4.12.2018, 20:02
Kiedy niestety wystąpi jeszcze problem nadużywania otworu odbytowego, co tu mówić – regularnego rżnięcia polskiej dópy przez turasa, spermienia do zbydlęcenia, jest tragedia jak w NYC w fuzji z marszem LGBT z synową ;) w zielonym podkoszulku
wielokroć cwelony
wielokroć cwelony 3.11.2018, 21:31
Turas rozjeżdża odbyt hejtera synowi - to jest dopiero jazda!!! Co czuje ojciec, hahahahaha!
Terapeuta społeczny z klubu AA
Terapeuta społeczny z klubu AA 4.12.2018, 19:29
To jest sprawa indywidualna. Ale co czuje małżonek "wielokroć cwelony", jak jego stara przychodzi później z pracy i znowu małżonek czuje, że żoneczka podśmiarduje śledzikiem, a to z praktyki wiadomo, że musiała się gzić z jakim praktykantem albo kierownikiem. A jeszcze policzył majtki w szafo-szufladzie i wyszło, że brakuje tych kankanek z dziurą w kroku. Synuś coś przeczuwa, że będzie znowu mordobicie, nie może się skupić na pisaniu comiesięcznego felietonu, córka boryka się z problemem miesiączki której nie ma od dwóch miesięcy a zięć od pół roku na saksach. To są problemy rodzinne, a nie, że ktoś kogoś wali w tyłek. Baby też kochają raz w piczkę, raz w tyłek i loda. Problem powstaje społeczny, państwowy: zdrady, rozwody, alimenty, choroby, absencja w pracy, gorsza wydajność w robocie niestabilność emocjonalna, awantury, mordobicia, skonfliktowane bachory i wnuki. To są zagwozdki.
nieznany
nieznany 14.12.2018, 14:20
Dobre....
Sztuka kochania
Sztuka kochania 4.12.2018, 23:25
O ile jest ktoś wielokroć cwelony, musi być słabego charakteru (niecharakterny) i mieć w życiorysie kilka odsiadek.
Niektórzy polubili tę robotę i ładują się do ancla, żeby sobie pocwelić.
Miłość niejedno ma imię a genderów obecnie w tej chwili podobno około w przybliżeniu 70.
aa
aa 4.12.2018, 19:59
to napisalem ja, stary oblech Janusz L., ojciec cwelonego
ciekawska podfruwajka
ciekawska podfruwajka 4.12.2018, 20:37
Czy jest ktoś odważny, co by podał, konkretnie, kto to jest Janusz L.?
irena 42
irena 42 13.12.2018, 18:53
A odważnego - kkuurwa - brak.
literaturoznawca.
literaturoznawca. 4.12.2018, 19:53
Kiedy niestety wystąpi jeszcze problem nadużywania alkoholu, co tu mówić nadużywania, chlania do zbydlęcenia, jest tragedia jak w Antygonie w fuzji z Rewizorem.
nieznany
nieznany 4.12.2018, 19:44
Dobre....
koleina
koleina 3.11.2018, 17:55
Jesteście rozjeżdżani przez hejterka, jak gówwno w koleinie na Ukrainie.
Jewdokia i Swietłana
Jewdokia i Swietłana 14.11.2018, 23:03
Na Ukrainie drogi sę gites. Kolein brak, bo nie jeżdżą auta ani furmanki. Koni niet, bo wyzdychały a samochodów jeszcze niet.
fuj
fuj 3.11.2018, 12:29
Syn starucha 1945 nadstawia dópsko turasowi. Pozdrowienia dla brązowego teścia
fuj - Fakty Uwierają Jaja
fuj - Fakty Uwierają Jaja 3.11.2018, 14:41
Jak wiadomo, śniadkiem do lekkiego brązu typu kasztano-bambus jest Krzychu 1971 na saksach, a lekkomyślna i nieodpowiedzialna żona Krzycha ma dwoje niedorosłych do małżeństwa pryszczatków. Toteż doniesienie o brązowym teściu jest przedwczesne.
Każde pokolenie ma swój czas. Każde pokolenie chce zmienić świat. A przeważnie wychodzi, że młoda 3,14czka podkłada się pod jakiegoś starucha z odzysku, to znaczy z przeceny, i musi potem za3,14erdalać na bachory, bo tatuś się urwał. I znowu rośnie nowe pokolenie, co zechce zmieniać świat a przeważnie stanie się roztrząsaczem plemników i wiadrem na komórki jajowe. Jest to przekleństwo przymusu przenoszenia deena, które jest przeważnie zmarnowane, szczególnie na wsi peryferyjnej względem centrum północnej wielkopolski.
Chyba, że trafi się pedał o niewiadomym genderze piszący jeden felieton na miesiąc i przerwie przeklęte koło błędów i wybaczeń. Czego życzymy całej wsi a szczególnie koło kościoła i sklepu mięsnego.gdzie mieszka dużo za duża rodzina co nie wie, kto się logował do wifi.
wariantowość wariacji
wariantowość wariacji 8.12.2018, 22:58
A jeśli Krzychu ze zmywaka ma przychówek z innego miotu, zdolny według przepisów do zamęścia a jednocześnie ochoczy do ruchania?
Wątpliwator erekcyjny
Wątpliwator erekcyjny 8.12.2018, 23:07
To komplikuje.
wariantywność cywilna
wariantywność cywilna 8.12.2018, 23:13
Ale jak z innego miotu, to dla tych drugich nie będzie nigdy teściem, chyba, że pożenią się w rodzinie.
swatka
swatka 9.12.2018, 12:55
To korzystny układ. Ta sama chawira, super rozwiązanie i wszystko zostaje w rodzinie.
początek m-ca
początek m-ca 3.11.2018, 09:56
leman - dureń, ojciec pedała
... i czym do góry?
... i czym do góry? 27.10.2018, 21:11
Wciąż Barabasz i Szalbierz kręcą swoje lody koło pampersów, rozluźniania w okolicach stercza. Kochają te miejsca podśmiardujące moczem, kupą i przepoconymi gaciami. Kupą, panowie.

Pozostałe