Trwają roboty drogowe w Pile

  • 21.11.2018, 12:04
  • bek
Trwają roboty drogowe w Pile

- Zmieniamy nasze miasto codziennie. Każdego dnia drogowcy pracują w różnych częściach miasta – informuje A.Kramkowska z UM Piła.

Zakończyły się roboty drogowe na ul. Łącznej, w ramach których na jezdni została położona nowa nawierzchnia. Zrobiono także nowe chodniki, które znacząco poprawiają sytuację pieszych w tej części Jadwiżyna.

Obecnie realizowana jest także przebudowa drogi dojazdowej do posesji u zbiegu ul. Wodnej i al. Niepodległości. To kontynuacja drogi wewnętrznej prowadzącej do budynków usytuowanych pomiędzy aleją Niepodległości i rzeką Gwdą. Dalsza część ulicy Wodnej ma zostać zrealizowana w 2019 roku przez GDDKiA.

- Na zlecenie Zarządu Dróg i Zieleni w Pile odbywa się także wymiana nawierzchni przy ul. Medycznej. Mieszkańcy osiedla Górnego będą mogli cieszyć się zarówno nową jezdnią, jak i chodnikiem. Planowany termin robót to koniec listopada bieżącego roku. W tym samym czasie zakończyć powinny zakończyć się prace przy budowie zatoki autobusowej przy Szkole Podstawowej nr 6 w Pile. Poprawi to zdecydowanie widoczność na skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Wyspiańskiego – pisze A.Kramkowska.

fot. ZDiZ w Pile

bek

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Totumfaccy Powiatowi
Totumfaccy Powiatowi 23.11.2018, 19:46
Liczymy, że owładnięty miłością do ludu pan starosta nie szczędząc środków budżetowych i porad wybitnych prawniczek ze stolicy zajjeebie Stowarzyszenie Ekologiczne Przyjaciół Ziemi Nadnoteckiej w ramach uszczęśliwiania Gmin i Powiatów Nadnoteckich. Bo my lubimy smrody, to nam nie śmierdzi. Starosta na razie przegrywa w sądzie, ale Stokłosa też przegrywał i dalej się sądzi, jakby z przesiadywania i wycierania tyłkiem ław sądowych uczynił sobie sposób na życie - że posłużę się myślą wiernego famulusa, zombiego komuny, Zbigniewa Noski, fałszywego świadka który też wyciera krągłym zadem ławy sądowe.

Pozostałe