Sprzęt medyczny i wozy bojowe dla OSP

  • 24.05.2019, 15:25
  • Krzysztof Kuźmicz
Sprzęt medyczny i wozy bojowe dla OSP
Maj to tradycyjnie miesiąc obchodów związanych z Dniem Strażaka. Szczególne powody do zadowolenia mają druhowie z OSP z gminy Szydłowo. Marcin Porzucek, poseł na Sejm RP, dyrektor Oddziału Regionalnego KRUS w Poznaniu Adam Minkowski oraz Kierownik Placówki Terenowej KRUS w Pile Grzegorz Płachta przekazali Ochotniczej Straży Pożarnej w Starej Łubiance wartościowy sprzęt medyczny.

Dzięki temu gestowi nasi strażacy będą w stanie jeszcze skuteczniej chronić ludzkie życie i zdrowie. Tymczasem wojewoda wielkopolski wręczył wójtowi Szydłowa Tobiaszowi Wiesiołkowi promesę na dofinansowanie wozu bojowego dla OSP Szydłowo.

– Gdy razem z komendantem wojewódzkim PSP spotkaliśmy się z druhami z Szydłowa obiecaliśmy pomoc. Cieszę się, że dotrzymaliśmy słowa. W polityce wiarygodność jest najważniejsza – powiedział poseł Marcin Porzucek.

Oprócz gminy Szydłowo, promesy dostały także m.in. gminy: Ujście, Wysoka, Okonek oraz Krzyż Wlkp.

Krzysztof Kuźmicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Krytsyna Kacerowska Podgardlanka
Krytsyna Kacerowska Podgardlanka 28.12.2019, 08:36
A to Polska właśnie – rzekł Serrchan Korkmass spoglądając w ospermione brązowe oko Roberta Lowela.

Pozostałe