Shoto zaprasza

  • 05.09.2019, 07:37
  • boczny
Shoto zaprasza
Z nowym sezonem zaczynają się starty zawodników. Już we wrześniu we Wrocławiu w Pucharze Nishiyamy, Pucharze Wielkopolski i Pucharze Pomorza.

 

Już rok szkolny. Jak ten czas leci. Jeszcze w Shoto żyją wspomnieniami sprzed wakacji, a już czas zasiąść w szkolnych ławach.

A przed kanikułami działo się w pilskim klubie Shoto wiele. Podopieczni Jarosława Skury startowali w

najważniejszych imprezach sportowych w kraju. Były to m.in Puchar Polski Dzieci i Mistrzostwa Polski.

- Puchar Polski Dzieci odbył się we Wrocławiu. W zawodach startowało 1000 zawodników. Ogromna impreza. - Na tych zawodach Ksenia Gwizdowska, w

swojej kategorii wiekowej, zdobyła III m. w kata, a Tobiasz Mila w kata był podobnie jak Cyprian Krzemiński w kumite – trzeci – podkreśla szkoleniowiec Skura.

- Natomiast na Mistrzostwach Polski, które odbyły się

Lublinie, nasi reprezentanci tez wypadli okazale. Alicja Muszyńska i Kinga Kotowicz rywalizowały w konkurencji kumite, w kategorii junior. Kinga

Kotowicz której był to pierwszy start zajęła 5 miejsce. Z kolei Alicja potwierdziła swoją markę i zajmując trzecie miejsce, udowodniła, że jest jedną z najlepszych zawodniczek w kumite w Polsce.

Zresztą Alicja po raz kolejny została powołana do Reprezentacji Polski - dodaje.

Z nowym sezonem zaczynają się  starty zawodników. Już we wrześniu we Wrocławiu w Pucharze Nishiyamy, Pucharze Wielkopolski i Pucharze Pomorza.

Ponadto w październiku odbędzie się Puchar Europy Dzieci i Mistrzostwa Świata w Karate Fudokan – zawody, w których być może wystartują zawodnicy Shoto.

- We wrześniu jak co roku nasz klub organizuje, dla wszystkich chętnych zapisy. Hasło od 5- ciu do 105- ciu lat jest cały czas aktualne. Zapraszamy do Naszego Dojo przy ulicy Medycznej 5 w Pile , jak i do wszystkich sekcji Klubu.

Karate to nie tylko Sztuka Samoobrony, a również po przez trening poprawiamy dyscyplinę, samokontrolę, kondycję i koordynację, a także nabieramy pewności siebie. Bliższe informacje dotyczące miejsca ,daty i godzin zapisów i treningów znajdują się na stronie .www.karate.pila.pl Naprawdę warto - zaprasza Jarosław Skura.

 

boczny

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe