Międzynarodowy Teatr Baniek Mydlanych w Pile!

  • 12.09.2019, 13:04
  • bek
Międzynarodowy Teatr  Baniek Mydlanych w Pile!
PIŁA  Spektakl z Tygodnikiem Nowym! Mamy dla Was zaproszenia!

25 października br. dotrze do Piły (Auditorium Maximum) międzynarodowy Teatr Baniek Mydlanych! Interaktywne widowisko z bańkami w rolach głównych, przygotowane z myślą o dzieciach 3-10 lat, jest częścią polskiej trasy koncertowej 2019.

Teatr Baniek Mydlanych zaprasza na unikalne widowisko dla dzieci i prezentuje nowy spektakl „Tajemnica Bańki Szczęścia”. Czekają na nas Olbrzymie Bańki Mydlane w nowych kształtach i kolorach! – zachęca do przyjścia na przedstawienie agencja PanKoncert.pl, która organizuje tegoroczną trasę Teatru po Polsce. 

Ten spektakl to bajeczny karnawał baniek mydlanych oraz niesamowita dawka humoru i dobrej energii dla całej rodziny, czyli interaktywne show w wykonaniu międzynarodowych artystów, które zabierze Was w zachwycającą podróż do krainy magii i kolorów!

„Tajemnica Bańki Szczęścia” to tytuł spektaklu jaki zobaczymy w Pile. - Zapraszamy do magicznej krainy Bańkolandii, gdzie w laboratorium znanego wynalazcy Bąbelka trwają prace nad tajemniczą recepturą Mydlanej Bańki Szczęścia… I choć to już 387 nieudana próba odkrycia sekretu szczęścia, Bąbelek nie rozpacza – dobrze wie, że pomogą mu przyjaciele: Mydlaneczka – prymuska mydlanej edukacji, Wróżka Czarodziejówna – mądra nauczycielka, Profesor Bulbulas  –  osobliwy naukowiec i oczywiście Wy, widzowie Bańkolandii! Będziemy rozwiązywać bańkowe zagadki, wspierać Mydlaneczkę i Bąbelka swoimi oklaskami, walczyć ze złośliwym Bulbulasem i wspólnie zmieniać stworzone przez niego dziwadła w kolorowe bańki radości. A więc do przodu!

Spektakl polecamy jest dla dzieci od 3 do 10 roku życia.

 

***

Seans będzie trwał ok. 1 godzinę. Dzieci do 3 lat mogą wejść bezpłatnie bez udzielenia miejsca (na kolanach u rodzica. Cena biletu na seanse poranne – 30/35/40 zł od dziecka (na 10 dzieci 1 opiekun – bezpłatnie). Cena biletu na seanse familijne – 25-60 zł od dziecka (w zależności od rzędu).

Seanse dla szkół/przedszkoli: 25.10.2019 (Pt) 10:00 Piła, Auditorium Maximum, godz. 9.00, 10.00 – rezerwacje oraz sprzedaż biletów: tel +48 500 786 800, email: [email protected].

Seans familijny: 25.10.2019 (Pt) 18:00 Piła, Auditorium Maximum. Bilety można nabyć przez bileterie PanKoncert.pl!

Uwaga:

Ze względu na międzynarodowy charakter widowiska, piosenki i dialogi bohaterów w języku polskim odtwarzane są z playbacku. Ze względu na stojące pod sceną dzieci (podczas kulminacyjnych pokazów baniek), widoczność z pierwszego i drugiego rzędu może być ograniczona.

Dla Czytelników Tygodnika Nowego mamy zaproszenia na ten spektakl. Kto zainteresowany? Napiszcie w mailu na adres: [email protected]niknowy.pl  

Odpowiemy zwycięzcom załączając informację o sposobie odbioru biletów. 

 

 

 

bek

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wysoka Mała
Wysoka Mała 13.09.2019, 13:20
W Pile wszystko jest mydlane, do bani.

Pozostałe