Wiktor w nagrodę!

  • 26.09.2019, 06:56
  • boczny
Wiktor w nagrodę!
Niebawem ruszają rozgrywki II Ligi mężczyzn w tenisie stołowym. Zapraszamy 28 września do sali sportową CKZIU w Wyrzysku przy ulicy Wiejskiej 1.

Tenisiści ,,Łobzonki" Wyrzysk rozpoczęli sezon 2019/2020. Podwójne podium wywalczone w jeden weekend mówi samo za siebie. W sobotę 7 września w Luboniu podczas II Młodzieżowego Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Polskiego Związku Tenisa Stołowego, Wiktor Puciłowski wywalczył 3 miejsce w kategorii młodzików, Karol Jagodziński 9, Jakub Kartosz 17, Jan Kałużny 25. W kategorii żaków Patryk Ożga i Bartosz Maciejewski zakończyli zawody na miejscach 13-14.

Nazajutrz w Bydgoszczy również rozegrano Ogólnopolski Turniej o Puchar PZTS , gdzie ponownie Wiktor Puciłowski zajął świetne 3 miejsce, Jakub Kartosz 12 w kategorii młodzików i Patryk Ożga 9 w kategorii żaków.
Przed pingpongistami dużo turniejów indywidualnych a już 28 września w sobotę inauguracja II ligi Mężczyzn w Tenisie Stołowym (grupa północna). ,,Łobzonka'' Wyrzysk podjemuje Top-Spin Szczecin oraz UKS Champion Police.
Łobzonka Wyrzysk rywalizować będzie w grupie północnej z drużynami: UKS Nałęcz Majster Ostroróg, KS ATS Stargard, Top-Spin Szczecin, UKS Champion Police, KTS Koszalinianin Koszalin, MZSZ Świdwin oraz Visonex LUKS TOP Wierzbięcin.
Łobzonka zagra zagra w składzie: Krzysztof Pijanowski (trener), Marek Witczak, Wojciech Hałas, Ryszard Berka oraz Wiktor Puciłowski. Dla 12 letniego Wiktora jest to nagroda za wysokie wyniki sportowe, zaangażowanie i systematyczność w treningach.
28 września o 11.00 mecz z Top Spin Szczecin, na 15.30 zaplanowano pojedynek z UKS Champion Police. Zapraszamy na Wiejską 1.

 

 
boczny

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe