Uzupełnili zaległośc,i czyli znów w rodzinnym gronie

  • 09.10.2019, 08:24 (aktualizacja 09.10.2019, 08:31)
  • boczny
Uzupełnili zaległośc,i czyli znów w rodzinnym gronie
Jak pamiętamy w końcówce minionego roku 2018 lekkoatleci pilskiej Gwdy w hotelu Gromada uroczyście obchodzili swój jubileusz 25-lecia. Była tam okazja m.in. do spotkania kilku pokoleń zawodników.

Nie wszyscy czołowi lekkoatleci tego klubu mieli możliwość uczestniczyć w tej uroczystości. Dotyczyło to zwłaszcza zawodników przebywających aktualnie poza granicami kraju. W miniony weekend część z nich zebrała  się na corocznym towarzyskim  spotkaniu  byłych zawodników klubu, podczas którego obowiązkowo wszyscy biorą udział w biegu  na 1000 m. W ten sposób kultywują nawyki sportowe sprzed lat. Podczas spotkania wiceprezes klubu Ignacy Krzewiński i kierownik klubu Zbigniew Łapacz, jednocześnie trenerzy, wręczyli pamiątkowe medale 25-lecia dwójce zawodników, którzy nie mogli wziąć udziału w uroczystościach jubileuszowych. Medale te otrzymali na co dzień mieszkający w Anglii: Magdalena Deniusz i Adam Żukowski – wielokrotni medaliści i reprezentanci Polski w biegach średnich i długich. Spotkanie było więc nie tylko towarzyskie ale również sportowe. Jak zwykle była okazja do podtrzymania miłych tradycji klubowych, wszyscy uczestnicy umówili  się na kolejny bieg za rok.

FOT: u góry od lewej:

Mariusz Gąsiorek, Adam Żukowski, Ignacy Krzewiński, Danuta lasa

niżej

Zbigniew Łapacz, Jarosław Pinkowski, Magdalena Deniusz, Tomasz Marciniak, Paweł Manikowski, Adrian Janik

 

boczny

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe