Czy nas jeszcze pamiętasz?

  • 09.10.2019, 09:09
  • boczny
Czy nas jeszcze pamiętasz?
Czy ktoś jest w stanie rozpoznać na zdjęciu siatkarki, trenera i kierowniczkę tej ekipy?

Wiemy, że od 2013 roku na Pola mieści się także Liceum Mistrzostwa Sportowego w Piłce Siatkowej. O obecnym obiekcie sportowym przy LO w Pile, szkoda jednak nawet mówić, ale niebawem sytuacja infrastruktury sportowej w pilskim ogólniaku, ulegnie diametralnej zmianie

Do 2020 roku przy tej placówce – jak zapewnił ostatnio Starosta Pilski Eligiusz Komarowski - ma powstać nowa hala.

Warta 3,5 mln złotych umowa na dofinasowanie budowy z budżetu ministerstwa sportu, została podpisana.

– To będzie hala, która pozwoli na rozgrywanie zawodów praktycznie każdego szczebla na poziomie I i II ligi siatkówki – zapewnia starosta Eligiusz Komarowski.

W 1979 roku, a więc 40 lat temu, I zespół pilskich siatkarek, biorących udział ogólnopolskim systemie współzawodnictwa w ramach ligi województwa Pilskiego – wygrał rozgrywki i awansował do ligi międzywojewódzkiej. To głównie były siatkarki z pilskiego LO. Z tej samej placówki, dla której budowa nowej hali jest świetną nowiną.

Mamy zatem propozycję konkursową! Czy ktoś jest w stanie rozpoznać na zdjęciu siatkarki, trenera i kierowniczkę tej ekipy?

Nagrodą będzie 5 wejściówek na strzelnicę w klubie InterContinental.

Odpowiedzi prosimy kierować na mail: [email protected]

boczny

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe