Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Maj najlepsza w październiku

Mirosław Zawieracz nie musi się wstydzić! Paulina Maj-Erwardt także. Pierwszy poprowadził, w kolejnym dobrym występie, siatkarki Enea PTPS, Paulina z kolei, wychowanka złotowskiej Sparty, została MVP rozegranego awansem spotkania Enea PTPS Piła – Grupa Azoty Chemik Police.
Maj najlepsza w październiku

 

Grupa Azoty Chemik Police wygrała w Pile z ENEA PTPS 3:1. Piąte zwycięstwo policzanek w tegorocznym sezonie LSK, nie jest żadną niespodzianką. Faktem jednak jest, że trener Policzanek Ferhat Akbas, po drugim, przegranym przez Azoty secie, powrócił do wyjściowej szóstki, a więc z Wilmą Salas i Gyselle Silva. Do śmiechu mu nie było.

Jego vis a vis nie musi się wstydzić. Zawieracz w przeciwieństwie do pierwszej kolejki, kiedy Enea PTPS przegrała gładko w Policach, wprawdzie nie tryskał humorem, ale głowę mógł nosić wysoko.

Pilanki zagrały kolejne bardzo dobre spotkanie, zaskarbiając sympatię kolejnych sympatyków tej dyscypliny w Pile.

Oby z tego powody, trybuny przy Żeromskiego, zapełniały się pełniej.

MVP meczu została wychowanka złotowskiej Sparty Paulina Maj, dzisiaj po mężu Maj – Erwardt.  Libero Grupy Azoty i reprezentacji Polski, tradycyjnie bardzo obiektywnie oceniała spotkanie.

- Wszystkie wiedziałyśmy, że to nie będzie spacerek. Zwłaszcza po tym jak Pilanki napsuły krwi Comerceconowi w Łodzi. Każdy zespół ma swoje problemy zdrowotne, więc wiemy jakie te punkty są ważne i każda z nas dołożyła swoją cegiełkę do zwycięstwa – mówiła nam Paulina Maj-Erwardt.

A Enea PTPS? Na pewno kolejny świetny mecz na koncie Pauli Słoneckiej …

09.11.2019, 16:30 - mecz z Energa Kalisz w Pile. Zapraszamy

ENEA PTPS Piła – Grupa Azoty Chemik Police 1:3 (22:25, 26:24, 25:16, 25:21)


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Szydercy Treść komentarza: Tak. Nawet jego komiliton Barabasz zadziwił się i zawołał: takie resztki wlewasz? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:45 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać? Autor komentarza: składniki oferty Treść komentarza: Czy to było wtedy, jak Mariusz Szalbierz podzielił się niedopitką, resztką jakiegoś płynu, który mu się nie zmieścił? Czy taka resztka mogła być zbiorowiskiem wody, spirytusu, cukru, bakterii, gilów z nosa, śliny, wirusów, riketsji, prionów, złuszczonych naskórków i włosów z nosa, resztek zagrychy z paszczy, Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:31 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać? Autor komentarza: Klub AA Treść komentarza: Znany jest przykład osoby uwikłanej w alkoholizm, która potrafi w pracy wypić półtora flaszki i czaić się jeszcze na butelkę koniaku. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:18 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać? Autor komentarza: oddział zamknięty Treść komentarza: Nie można pijakowi odmówić dostępu do wódki, bo on cierpi męki Tantala bez tego paliwa. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:10 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać? Autor komentarza: kokosza Nel Treść komentarza: Informujemy Szalbierza i Barabasza, że w drodze podglądu i podsłuchu uzyskaliśmy wiedzę o ofercie pieluchomajtek, o których wspominali w jednym z odcinków programu "Szydercy" w trosce o dupę Lemanowicza reprezentowanego przez "jasia hejterka". Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:04 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać? Autor komentarza: do Kolo Treść komentarza: Ty, Kolo, zamiast doglądać sumienia Lemanku, zajmij się ustalaniem, kto ci dmucha i dyma starą. Są doniesienia, że schudłeś, bo brakuje w chacie żarcia. A to stara buli za każdy numerek, ma ciąg do bzykania. Nie ma pieniędzy, nie ma żarcia a stara pełna spermy kochasiów. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 09:51 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Reklama
Reklama