Już można się zapisać na pilski Półmaraton!

  • 21.01.2020, 12:37 (aktualizacja 21.01.2020, 12:50)
  • mario
Już można się zapisać na pilski Półmaraton!
Stowarzyszenie Biegów Ulicznych w Pile informuje, ruszyły zgłoszenia elektroniczne do 30. Międzynarodowego Półmaratonu Signify, który odbędzie się w dniu 6.09.2020.

W ramach tegorocznego półmaratonu zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski Mężczyzn i Kobiet w Półmaratonie. Ponadto odbędzie się Puchar Komendanta Policji, Otwarte Mistrzostwa Studentów i Nauczycieli Akademickich Uczelni oraz Otwarte Mistrzostwa Żołnierzy w Półmaratonie.

W ubiegłym roku Półmaraton Signify ukończyło 2.668 biegaczy.

Aktualne rekordy trasy Półmaratonu w Pile:

W kategorii mężczyzn: 1:02:11 – Daniel MUTETI (Kenia)

W kategorii kobiet: 1:11:09 – Stella BARSOSIO (Kenia)

Tradycyjnie na medalu pilskiego półmaratonu będzie wizerunek znanego polskiego maratończyka. Nazwisko zawodnika będzie ogłoszone w terminie późniejszym.

Półmaraton Signify Piła jest zaliczany do Korony Polskich Półmaratonów w 2020 roku.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie wyniki z poprzednich lat, galerię zdjęć oraz wiele innych informacji.

Strona internetowa: www.pila.halfmarathon.pl

Oczywiście, serdecznie zapraszamy do udziału w 30. Półmaratonie Signify w Pile.

mario

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
na zdrowie
na zdrowie 27.01.2020, 10:41
Ten facet w garniturku błazna tęczowego, to pedał, czy uranista a może gej? Chyba, że homoerotyczny homoś dotknięty syndromem inwersji seksualnej. I oczywiście puszka piwa "Żywiec" w garści. To egzemplifikacja marzenia, żeby z takim bolszym zagonić w zad? Bo nie wyobrażamy sobie aby ten rewolucjonista seksualny reklamował w biały dzień na ulicach fuzję sportu z pijaństwem, chlaniem jak na Kolegium Redakcyjnym Tygodnika Nowego w marcu 2006.
Wydaje się, że w sprawie tego osobnika na zdjęciu powinien się wypowiedzieć Mariusz Szalbierz z wiochy zabitej kołkami i dechami - Białośliwia. On to bowiem, jako redaktor ulotki faktypilskie.pl, jest wybitnym komentatorem pedalstwa i organizatorem wielkich pilskich marszów dumy, czy równości lgbt (lizanie góvna brudnych tyłków). Wprawdzie jego inicjatywa z 30 sierpnia 2013 roku aby 18 lipca 2014 odbyć w Pile akcję marszu równości i dumy gejowsko-lesbijskiej zakończyła się miernym sukcesem, bo tego dnia na ulicach Piły pojawił się tylko Mariusz Szalbierz ze swoją intencją, to jeszcze nie koniec świata. Historia zna przypadki publikacji cudzych zdjęć ukradzionych z komputera dla ubogacenia inicjatywy popularyzacji afirmacji queerów, kurestva analno-kutaśnego itp.
wagabunda
wagabunda 28.01.2020, 15:19
Rzeczywiście redaktor naczelny ulotki z Białośliwia opublikował cudze zdjęcie ukradzione z zasobów komputerowych prywatnej osoby. Ukradł sam lub był paserem. Uczynił to dla ubogacenia artykułu pod tytułem "Tęczowe flagi załopoczą nad Piłą". Pytany w sądzie, dlaczego zamieścił takie zdjęcie obywatela dla ilustracji przemarszu pedałów i trybad w paradzie równości i dumy homoseksualnego zbiorowiska populacji pilskiej, odpowiedział, że nie wie kto jest na tym ukradzionym zdjęciu. Jest wyjątkowym przypadkiem, że tak zorganizowany osobnik dorobił się syna i córki, a to znaczy, że udało mu się trafić dzięki wiedzy w odpowiednie miejsce, którego zaopatrzenie skutkowało zapłodnieniem. Można sobie wyobrazić, że by trafił nieco wyżej lub niżej, zależnie od pozycji, i by był bezdzietnym zwiadowcą GPS100, bradziagą po cudzych domach, plażach i burdelach.

Pozostałe