Niezmordowani swoją pasją!

  • 12.03.2020, 13:00
  • mario
Niezmordowani swoją pasją!
Teresa i Ryszard – mistrzyni i mistrz Karnawału

Pierwszy dzień marca nie był wcale pechowy, mimo, iż sportowy turniej, cykliczne  Grand Prix Powiatu Czarnkowsko -Trzcianeckiego Baśka Kop, rozegrano w tym sezonie po raz 13. Szczególne powody do radości miała Teresa Pawłowska, Ryszard Roszak oraz Zbigniew Gurzęda.

 

Rywalizacja miała miejsce w Jędrzejewie, a prestiżowe trofeum fundował Prezes miejscowej OSP. Niezmordowani swoja pasja karciarze zjawili się tam w komplecie. Tradycyjnie już bowiem w zawodach uczestniczyło ponad 60 zawodników, którzy reprezentowali też 30 dwuosobowe drużyny.

Cztery turniejowe rundy najskuteczniej (568 pkt) rozegrał  czarnkowianin Zbigniew Gurzęda. On też zabrał okazałe trofeum do domu.

Tuż za nim na podium stanęli Stanisław Winiecki z Przybychowa (559) oraz Jan Łapawa z Dębe (498).

W czołówce turnieju ponadto znaleźli się Bogdan Matulis (Kocień Wielki - 498 pkt) i Stanisław Kurowski (Mężyk - 489 pkt).

W punktacji drużynowej tego turnieju najlepsi okazali się Piechowiak Zbigniew/Warzybok Ireneusz, reprezentujący zespół Budowlanych Oborniki. Na drugim miejscu, z zaledwie 1 punktowa strata Sobczyński Adam i Winiecki Stanisław ("Płomień" Połajewo i prowadza w generalce po 13 turniejach), na trzecim "Energetyk" Trzcianka z Krystianem Grasiem i Ryszardem Młynarkiem.

Indywidualnie po 13 zebraniu punktów prowadzi Ryszard Młynarek z Czarnkowa.

Jak co roku wybrano też mistrza i mistrzynie karnawału 2020 roku.

Po rozegraniu trzech karnawałowych rozdań mistrzem karnawału został Ryszard Roszak z Miałów, a mistrzynią Teresa Pawłowska z Rychlika. Gratulujemy!

Najbliższy turniej - o Puchar Wójta Gminy Połajewo - odbędzie się 22 marca, w połajewskim Domu Kultury.

mario

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe