Terapeutyczne granie nad rzeką

  • 18.09.2020, 14:27
  • Anna Czapla-Furtacz
Terapeutyczne granie nad rzeką
Uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Ujściu wzięli udział w niecodziennym i bardzo oryginalnym wydarzeniu. Poddani zostali terapii dźwiękiem.

Zajęcia odbyły się w sobotę, 12 września na przystani Binduga Keja 105 w Ujściu. Terapię poprowadził Sławomir Puchała – fizjoterapeuta z Piły.

Honorata Grajczyk, szefowa ujskich Warsztatów Terapii Zajęciowej:-Cel terapii został osiągnięty: niezwykłe relaksacyjne granie pozytywnie wpłynęło na wszystkich. Dziękujemy panu Sławkowi za poświęcony czas. Mamy nadzieję, że w przyszłości odbędą się kolejne tak miłe spotkania.

WTZ w Ujściu działają od 2004 roku. Terapia opiera się na stałym, przyjaznym kontakcie oraz współdziałaniu terapeutów z uczestnikami. Każdy z podopiecznych ma tu możliwość realizacji własnych pomysłów. Instytucja sprzyja pogłębianiu zainteresowań i rozwijaniu ciekawości poznawczej, a przede wszystkim pomaga w zdobywania nowych umiejętności.

Terapia zajęciowa prowadzona jest w zróżnicowanych tematycznie pracowniach, w których praca opiera się na półrocznych planach zajęć, uwzględniających psychofizyczne predyspozycje uczestników danej pracowni.

Anna Czapla-Furtacz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe