Bo w rodzinie tkwi też siła

  • 21.10.2020, 10:59
  • mario
Bo w rodzinie tkwi też siła
Jego sukcesy poparte są nie tylko ogromną pracą, wysiłkiem, nieodpartym dążeniem do celu, ale ważne jest wsparcie w tym wszystkim całej rodziny: mamy, taty, siostry Magdaleny, dziewczyny Pauliny i najwierniejszych kibiców - siostrzeńców Emilki i Piotrusia.

Sezon był krótki, ale dosyć intensywny, udało mi się wygrać cały cykl Mistrzostw Strefy Zachodniej Polski w klasie Open, a także zająć pierwsze miejsce w Mistrzostwach Okręgu Poznańskiego . Niewielu jest już na naszym sportowym rynku osób, które w tej akurat dziedzinie trwają, a co więcej odnoszą sukcesy. Niepodważalnie takim mohikaninem pilskiego motocrossu jest Krzysztof Kudłaty. Wielokrotnie gościł on już na naszych łamach. Nie inaczej jest dzisiaj, tuż po zakończonym sezonie. Ów, syn Andrzeja i Marleny, zakończył sezon 2020 trzema zwycięstwami ! Ostatnia runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej odbyła się na torze w Nekli, a miejscowy tor, mimo opadów, był znakomicie przygotowany. - Żadnych kałuż, ani niebezpiecznych elementów, po treningach jak i przed wyścigami tor był każdorazowo równany. Brawo dla MKS Nekla za takie profesjonalne podejście do organizacji – podkreślał jeszcze przed zawodami Krzysztof. - Treningi przebiegły spokojnie, byłem zadowolony ze swojej jazdy , nic nie musiałem poprawiać, szczerze to byłem optymistą - dodaje dzisiaj. Krzysztof zatem skupiał się tylko na równej jeździe. W pierwszym wyścigu wyszedł drugi ze startu i praktycznie przez cały wyścig toczył zaciętą batalię z jego klubowym kolegą Karolem Pawlakiem. Ostatecznie wpadł na metę kilka setnych sekund za Karolem. W drugim wyścigu ponownie wyszedłem ze startu na drugiej pozycji, ale przypuścił dużo szybciej atak i spokojnie dojechał do mety na pierwszym miejscu. Tym samym wygrał ostatnią edycję zawodów. - Sezon był krótki, ale dosyć intensywny, udało mi się wygrać cały cykl Mistrzostw Strefy Zachodniej Polski w klasie Open, a także zająć pierwsze miejsce w Mistrzostwach Okręgu Poznańskiego. Miałem trochę problemów sprzętowych, musiałem zmienić motocykl i to przed ostatnią rundą. Jestem bardzo zadowolony ze swojej decyzji. Teraz przerwa, którą zamierzam intensywnie wykorzystać I przygotować się jak najlepiej do nowego sezonu 2021 – podsumowuje.

Mariusz Markowski Fot: MXFoto.pl

PS.

Za naszym pośrednictwem podziękowania dla wspierających go osób, firm: DEPO Suspension, SM Stickers, DirtBike.pl Poznań - odzież, akcesoria, serwis MX Enduro, Dirtbike.pl Husqvarna Poznań, Gokart Extreme Pilski Tor Kartingowy, Jump Extreme Pilski Park Rozrywki, Proinstal Złotów, MKS Nekla.

mario

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe