Nasz plebiscyt

  • 22.01.2021, 09:06
  • mario
Nasz plebiscyt
14 lutego, o godz. 24.00 – to jest ostateczny termin głosowania w kategorii Najpopularniejszy Piłkarz 2020.

Mając na uwadze ubiegłoroczne doświadczenia związane – z nazwijmy to delikatnie  – nieczystym głosowaniem, wprowadziliśmy pewne zmiany, które wcześniej były poniekąd proponowane przez Was w wielu mailach.

A więc, w porównaniu do ubiegłego roku, nie publikujemy aktualnej ilości głosów przy danym kandydacie. Jak pamiętamy, poprzednio zmuszeni byliśmy niektórym osobom wycofać po kilkaset ,,fałszywych” głosów.

Teraz staramy się sprawdzać głosy strategicznie ważne z czołówki i usuwać powtórzone – trzeba też pamiętać, że czasami ludzie korzystają z tego samego ip, dlatego system może nie dopuszczać do głosowania. Możecie mieć więc kłopoty z oddaniem głosu. Np. gdzieś w urzędzie wszystkie komputery mają to samo ip – głos będzie ważny tylko raz…

Jeśli w domu ktoś korzysta z komputera, a ktoś z telefonu to mają często to samo ip… Raz głosowane i koniec…

Z jednego numeru IP. możemy oddać tylko jeden głosy w ciągu 24 h.

Należy zatem zachęcić przyjaciół, rodzinę, znajomych, aby zagłosowali na Twoją kandydaturę. Wybieramy najpopularniejszych, a więc Tych, którzy cieszę się przede wszystkim popularnością, ilością fanów itd.

Włączcie się zatem do naszej zabawy. Na liście mamy aż 84 nazwiska. Kolejność wyznacza aktualna ilość głosów. Różnice są bardzo minimalne, a więc kolejność może się zmieniać co chwilę.

Nagradzamy pierwsza dziesiątkę.

Bawcie się dobrze.

mario

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zbigniew
Zbigniew 15.02.2021, 20:48
a gdzie są wyniki plebiscytu ?

Pozostałe