Konferencja u burmistrza

  • 23.02.2021, 11:30
  • iej
Konferencja u burmistrza
W czwartek w sali sesyjnej złotowskiego ratusza odbyła się konferencja burmistrza Złotowa, Adama Pulita, z udziałem Jacka Bogusławskiego, członka zarządu Województwa Wielkopolskiego

Podczas konferencji podjęto kilka tematów: miasto Złotów nagrodzone w konkursie „Najlepiej zagospodarowana przestrzeń publiczna w Wielkopolsce”. Nagrodę burmistrzowi przekazał wicemarszałek Jacek Bogusławski. Mówiono o otwarciu Pływalni Laguna – zasadach funkcjonowania obiektu w reżimie sanitarnym. Dyrektor ZCASu Tadeusz Drobczyński zapowiedział że 22 lutego 2021 roku pływalnia Laguna ruszy, od godz. 13.00. Oprócz pływalni czynna będzie sauna, ale tylko fińska. Informacja na temat funkcjonowania lodowiska – niestety, nadal będzie nieczynne - już nie ruszy w tym sezonie zimowym.

W temacie wymiany pieców - przypomniano, że nieuchronnie zbliżają się terminy wymiany starych pieców. Miasto planuje podłączenia ogrzewania z ciepłowni Engie do domów z zasobów MZGL – przy ul. Grochowskiego 5, Piotra Skargi 3 i Domańskiego 10. W planach są budynki przy ul. Szpitalnej 10 i Królowej Jadwigi 58. Omówiono także „Zwolnienia i zwrot części opłaty alkoholowej” oraz wznowienie działalności Punktu Interwencji Kryzysowej w formie stacjonarnej – instytucja w czasach pandemii niezwykle potrzebna.

Burmistrz mówił także o środkach przyznanych na kulturę fizyczną oraz na dziedzictwo narodowe.

iej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe