Laptop w nagrodę

  • 24.06.2021, 23:18
  • iej
Laptop w nagrodę
W piątek 25 czerwca 2021 roku, o godzinie 14:30 w Szkole Podstawowej nr 11 w Pile (ul. Królowej Jadwigi 2, 64-920 Piła), nastąpi wręczenie nagród Uczniom, którzy zdobyli nagrodę główną w konkursie: "Nasz pomysł na ochronę środowiska" - dbam o środowisko. Każdy z Uczniów otrzyma laptopa, natomiast Szkoła nagrodę w wysokości 3 500 złotych.

Tematyka organizowanego od kilku lat przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego Konkursu dotyczy szeroko rozumianej ochrony środowiska. Jego celem jest edukacja i podnoszenie świadomości ekologicznej dzieci i młodzieży, zarówno poprzez promowanie pozytywnych zachowań w zakresie ochrony środowiska i przyrody, jak i zwracanie uwagi na zagrożenia dla tych wspólnych dóbr, występujące w otaczającym nas świecie.

Przedmiotem tegorocznej edycji Konkursu  „Nasz pomysł na ochronę środowiska" – Dbam o środowisko, było wykonanie przez trzyosobowy zespół uczniów pochodzących z jednej szkoły kalendarza ściennego na rok 2022, propagującego zachowania proekologiczne, przyczyniające się do ochrony środowiska. W Konkursie wzięli udział uczniowie klas 6, 7 i 8 z 222 szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. 

 

„Zadaniem samorządu niezależnie od szczebla, ale też zadaniem każdego dorosłego jest edukowanie młodych ludzi, a przede wszystkim mądre i cierpliwe wspieranie ich proekologicznych postaw i wyborów" - podkreśla Jacek Bogusławski, Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego i Przewodniczący Kapituły Konkursu.

 

Więcej informacji o konkursie i Gali znajdziecie Państwo na stronie umww.pl.

Przy tej okazji zapraszamy na konferencję prasową, w której udział wezmą:

Pan Jacek Bogusławski - Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego,

Pani Beata Dudzińska - Zastępca Prezydenta Piły,

Pan Grzegorz Wądłowski - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11.

 

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
nerwus zarąbisty
nerwus zarąbisty 18.07.2021, 18:38
przebrzmiałość przeszłości, aż mnie to - k...wa złości!

Pozostałe