Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Klaudia bez finału w Tokio!

Dzisiaj w nocy naszego czasu, polska sztafeta 4 x 100 m, z Klaudią Adamek (Gwardia Piła)na drugiej zmianie, niestety nie zdołała wywalczyć awansu do finału igrzysk olimpijskich.
Klaudia bez finału w Tokio!

 

Polki w swojej turze półfinałowej zajęły, z czasem 43,09 (najlepszy czas w sezonie), czwarte miejsce, a do finału awansowały trzy najszybsze sztafety z każdego wyścigu oraz dwie "szczęśliwe przegrane" z najlepszymi czasami.

 

W ,,polskim” półfinale zwyciężyły Niemki (42,00), druga była sztafeta Szwajcarii 42,05, a trzecie Chin - 42,82

Polska sztafeta wystąpiła w składzie Marika Popowicz-Drapała, Klaudia Adamek, Paulina Paluch, Pia Skrzyszowska.

Tej sztafety nie musieliśmy się wstydzić!

Zawodniczka pilskiej Gwardii – Klaudia Adamek, na łamach Eurosport.tvn24.pl mówiła: Finał nie był daleko. Nie ukrywamy, że warunki też nie są łatwe - jest bardzo ciepło. Cieszymy się, że jest ta dziesiąta lokata (po zsumowaniu wszystkich biegów). Jesteśmy jedną drużyną, a nie każda sama sobie…

Jerzy Żyliński, na co dzień od wielu lat związany z KS Gwardia powiedział nam: Tuzy polskiej lekkoatletyki nie awansowali do olimpijskich finałów, a w biegu naszej sztafety nie zabrakło wiele. W Pile, regionie, jesteśmy dumni ze startu Klaudii w Tokio!

fot. fanpage K. Adamek


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: składniki oferty Treść komentarza: Czy to było wtedy, jak Mariusz Szalbierz podzielił się niedopitką, resztką jakiegoś płynu, który mu się nie zmieścił? Czy taka resztka mogła być zbiorowiskiem wody, spirytusu, cukru, bakterii, gilów z nosa, śliny, wirusów, riketsji, prionów, złuszczonych naskórków i włosów z nosa, resztek zagrychy z paszczy, Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:31 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać? Autor komentarza: Klub AA Treść komentarza: Znany jest przykład osoby uwikłanej w alkoholizm, która potrafi w pracy wypić półtora flaszki i czaić się jeszcze na butelkę koniaku. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:18 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać? Autor komentarza: oddział zamknięty Treść komentarza: Nie można pijakowi odmówić dostępu do wódki, bo on cierpi męki Tantala bez tego paliwa. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:10 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać? Autor komentarza: kokosza Nel Treść komentarza: Informujemy Szalbierza i Barabasza, że w drodze podglądu i podsłuchu uzyskaliśmy wiedzę o ofercie pieluchomajtek, o których wspominali w jednym z odcinków programu "Szydercy" w trosce o dupę Lemanowicza reprezentowanego przez "jasia hejterka". Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:04 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać? Autor komentarza: do Kolo Treść komentarza: Ty, Kolo, zamiast doglądać sumienia Lemanku, zajmij się ustalaniem, kto ci dmucha i dyma starą. Są doniesienia, że schudłeś, bo brakuje w chacie żarcia. A to stara buli za każdy numerek, ma ciąg do bzykania. Nie ma pieniędzy, nie ma żarcia a stara pełna spermy kochasiów. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 09:51 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać? Autor komentarza: doroboty, do roboty! Treść komentarza: Jako redaktor naczelny 2004 - 2007 był znamienny balangą flaszkową 8 marca 2006, kiedy to na posiedzeniu zbiorowego ciała kierowniczego wytrąbił co najmniej półtora flaszki. A czaił się jeszcze na koniak dla dopicia. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 09:24 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Reklama
Reklama