Nikodem Maciejewski nowym dyrektorem Signify w Pile

  • 09.08.2021, 13:17
  • Anna Czapla-Furtacz
Nikodem Maciejewski nowym dyrektorem Signify w Pile
Zmiany kadrowe w Signify w fabrykach w Pile na stanowisku dyrektora zarządzającego. Nowym dyrektorem został Nikodem Maciejewski.

Piła, Polska – Signify (Euronext: LIGHT), światowy lider branży oświetleniowej, ogłosił, że 1 sierpnia 2021 r. nastąpiły zmiany organizacyjne na stanowisku dyrektora zarządzającego w zakładach w Pile. Oddział w Wielkopolsce może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą produkcyjną oraz liczną kadrą pracowniczą, które będą dalej rozwijane pod nadzorem Nikodema Maciejewskiego.

Nikodem to rodowity Pilanin, który od 2005 r. rozwija swoją karierę w strukturach firmy. Pełnił funkcje związane z łańcuchem dostaw, a także z zarządzaniem projektami, ulepszaniem produktów oraz produkcji.

W kwietniu 2019 r. został dyrektorem zarządzającym Signify Industry (China) Co.,Ltd. w fabryce w Yizheng w Chinach, gdzie pracował przez 4 lata, a poprzednio przez 2 lata zdobywał doświadczenie w oddziałach Signify w Meksyku oraz Stanach Zjednoczonych.

Dzięki swojemu doświadczeniu w produkcji, ukierunkowaniu na pracę w zespole oraz ciągłej chęci rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji, Nikodem odegrał kluczową rolę w przekształceniu zakładu Yizheng w miejsce pracy zorientowane na ludzi, uwzględniające wszelkie aspekty bezpieczeństwa
i umożliwiające dalszy rozwój. Obecnie zakład w Chinach po wielu latach stagnacji przeszedł transformację z produkcji konwencjonalnej na różnorodną, zwiększając przy tym zatrudnienie o 30%,
a także nieustannie jest nastawiony na rozwój oraz podnoszenie zysków.

 

Z Signify jestem związany już od 16 lat, a wciąż czekają na mnie nowe wyzwania i możliwości. Bardzo cieszę się, że po dwóch latach przeprowadzania pomyślnej transformacji zakładu w Chinach i zdobywania nowego doświadczenia, mogę wrócić do swojego miasta rodzinnego i przyczyniać się do rozwoju Signify w Polsce i na rynku lokalnym.” – mówi Nikodem Maciejewski, Dyrektor Zarządzający Zakładów Signify w Pile.

 

Zmiany kadrowe po 4 latach

Dotychczas, od 2017 r., funkcję dyrektora zarządzającego Signify w Pile pełnił Mohammad Rifki Alamin, który może pochwalić się ponad dwudziestoletnim doświadczeniem pracy w branży oświetleniowej, rozwijając zakłady Signify na całym świecie m.in. w Chinach, Indonezji i Indiach. Podczas pełnienia funkcji dyrektora w Polsce, zakłady Signify prężnie się rozwinęły, czego przykładem jest otwieranie nowych linii produkcyjnych i kolejnego, czwartego już, zakładu w Pile. Pomimo wielu wyzwań związanych z pandemią COVID-19, Signify w Pile stale się rozwijał i powiększał, co zaowocowało w ostatnich latach powstawaniem nowych miejsc pracy, zarówno dla pracowników umysłowych jak i produkcyjnych.

 

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie oraz wspólne realizowanie celów i misji Signify. Obu Panom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

Anna Czapla-Furtacz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe