Nie jedziemy z Rawiczem, winne ,,dmuchańce”

  • 08.04.2022, 09:54 (aktualizacja 08.04.2022, 10:02)
  • mario
Nie jedziemy z Rawiczem, winne ,,dmuchańce”
Pilscy sympatycy czarnego sportu poczekają na inaugurację sezonu żużlowego w Pile jeszcze trochę. Zaplanowany na 10 kwietnia mecz Budmax-Stal Polonia Piła – Metalica Recycling Kolejarz Rawicz, zgodnie zresztą z przewidywaniami, odbędzie się w innym terminie.

Grupka zagorzałych starszych kibiców pilskiej Polonii, która niemal codziennie kilka godzin spędza na obiekcie przy ul. Bydgoskiej, już dawno zapowiadała (inni żartują, że oni - zwani kółkiem różańcowym są najbardziej zorientowani), że zainaugurować sezon 10 kwietnia będzie w Pile niezwykle trudno.

 

Na pilskim torze nieprzerwanie trwają prace. Wprawdzie dosypano już kilkaset ton nawierzchni toru (potrzebne są małe korekty), a także wymieniono stałe bandy na prostych, ale nadal największy problem dotyczy band pneumatycznych, których dostawa opóźnia się.

 

Inauguracyjnego meczu Budmax-Stali Polonii Piła nie ma więc szans rozegrać w zaplanowanym terminie.

Kibice są zawiedzeni. Na długo oczekiwany speedway przy Bydgoskiej trzeba jeszcze cierpliwie poczekać.

Nowe „dmuchańce”, które miała zapewnić  firma Tony’ego Briggsa, nie zdążą dotrzeć do Piły na czas.

Wszystko na dzisiaj wskazuje, że pierwszy mecz Polonia rozegra u siebie 24 kwietnia z Lokomotivem Daugavpils.

 

mario

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe