Nie żyje Marian Barełkowski

  • 28.02.2017, 23:20
  • Admin admin
Nie żyje Marian Barełkowski
Zmarł Marian Barełkowski, były dyrektor Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Pile oraz wieloletni radny Rady Miasta Piły. Prawdopodobną przyczyną zgonu był atak serca.

Był wieloletnim dyrektorem Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Pile. Z zawodu – nauczyciel. W latach 2002-2006 i 2010-2014 zasiadał w Radzie Miasta Piły. Marian Barełkowski był gorącym propagatorem sportu szkolnego - piastował funkcję przewodniczącego, a później honorowego członka zarządu Nadnoteckiego Szkolnego Związku Sportowego w Pile. Związany z pilskim SLD.

Przeżył 70 lat. Odszedł w nocy z piątku na sobotę. Prawdopodobną przyczyną jego śmierci był atak serca – M. Barełkowski kilka lat temu miał przeprowadzoną poważną operację na sercu.

Jak osoba żyjąca oświatą i sportem, sam dbał o zdrowie i o kondycję. Pływał, jeździł rowerem. Był także kibicem sportowym, przede wszystkim siatkarskim – kibicował od zawsze pilskim siatkarkom.

Przez wszystkich zapamiętany jako osoba bardzo oddana Pile i pilanom, człowiek niezwykle pogodny, życzliwy, zawsze uśmiechnięty, otwarty na innych, nieustannie gotowy do niesienia pomocy i wsparcia dobrym słowem.

red

fot. SLD

Admin admin

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe