Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Pracownicy socjalni powiatu pilskiego wyróżnieni

Za nami Dzień Pracownika Socjalnego
Pracownicy socjalni powiatu pilskiego wyróżnieni

Za nami Dzień Pracownika Socjalnego – wyjątkowa uroczystość poświęcona tym, którzy na co dzień służą osobom potrzebującym. Gratulacje bohaterom święta, podczas okolicznościowego spotkania w Młodzieżowym Domu Kultury „Iskra”, przekazał Eligiusz Komarowski, starosta pilski: - Podjęli się państwo bardzo ciężkiej pracy, którą bez wahania można nazwać służbą. Na terenie powiatu pilskiego znajduje się przynajmniej kilkanaście jednostek, które funkcjonują dzięki pracownikom socjalnym. Myślę tu o gminnych ośrodkach pomocy społecznej, domach pomocy społecznej, warsztatach terapii zajęciowej, czy placówkach opiekuńczo – wychowawczych. W jednostkach podległych Powiatowi pracuje obecnie 466 osób. Tylko w 2017 roku na działalność tych jednostek Powiat przeznaczył ponad 30 milionów złotych. Pomoc społeczna to jedno z głównych zadań, za które odpowiadamy. Bardzo dziękuję za państwa codzienny trud i wielokierunkowe wsparcie dla osób potrzebujących pomocy. W imieniu własnym i wszystkich innych osób zarządzających Powiatem Pilskim serdecznie gratuluję i gorąco życzę, aby praca przynosiła jak najwięcej satysfakcji.  

O godną oprawę artystyczną wydarzenia zadbały: zespół Rytmik Band z Domu Pomocy Społecznej w Dębnie, solistki z Domu Pomocy Społecznej w Chlebnie, dzieci i młodzież z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Pile oraz zespół Na Górze, który już we wtorek, 5 grudnia o godz. 19:00, również w pilskim MDK, weźmie udział w koncercie charytatywnym wraz z Czesławem Mozilem.

***

Wyróżnieni pracownicy socjalni:

Mirosława Słoma - Dom Pomocy Społecznej w Chlebnie

Barbara Pikulik - Dom Pomocy Społecznej w Chlebnie

Dorota Werner - Dom Pomocy Społecznej w Dębnie

Adam Tadych - Dom Pomocy Społecznej w Falmierowie

Bernadeta Ruc - Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Pile

Ilona Skarbińska - Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Pile w Pile

Józefa Kujawa - Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Pile w Pile

Beata Piesińska-Śliwińska - Dom Pomocy Społecznej w Rzadkowie

Katarzyna Fletta - Dom Pomocy Społecznej w Rzadkowie

Katarzyna Berhiet-Żuk - Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w  Pile

Sławomir Król - Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w  Pile

Zofia Staniszewska - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pile

Grażyna Galla-Mikita - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pile

Aleksandra Deja-Zielińska - Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Pile

Teresa Kuligowska - Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności

Anna Ratajczyk - Środowiskowy Dom Samopomocy „Caritas” w Pile prowadzony przez Centrum  Charytatywno - Opiekuńcze Caritas p.w. Matki Bożej w Lourdes z siedzibą w Pile

Magdalena Chmielewska - Warsztat Terapii Zajęciowej Caritas przy Parafii p. w. św. Stanisława Kostki w Pile

Magdalena Grzegorek - Warsztat Terapii Zajęciowej przy Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Pile

Przemysław Wojnarowski - Warsztat Terapii Zajęciowej przy Centrum Charytatywno – Opiekuńczym Caritas  w Leżenicy

Piotr Wojczyński - Warsztat Terapii Zajęciowej w Liszkowie przy Miejsko - Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Łobżenicy

Katarzyna Zalewska - Warsztat Terapii Zajęciowej Warsztat Terapii Zajęciowej przy Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Morzewie  

Paulina Kurek - Warsztat Terapii Zajęciowej przy Parafii p. w. św. Mikołaja w Ujściu

 

Wyróżnieni pracownicy, którzy przechodzą na emeryturę:

Łucja Borowik

Ewa Sobierajska

Sabina Łata

Krystyna Krajewska

Ryszard Gaweł



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: t€macz z ruskiego Treść komentarza: Podobno niektórzy opoje nie pieriekusywajut, znaczy po naszemu nie zakąszają. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:28 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać? Autor komentarza: co kto ma gdzie Treść komentarza: Senator zamieszał w szambie, a resztę ma w dupie. Nie ustosunkowuje się do zagadnień poruszanych w postach. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:02 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać? Autor komentarza: Szydercy Treść komentarza: Tak. Nawet jego komiliton Barabasz zadziwił się i zawołał: takie resztki wlewasz? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:45 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać? Autor komentarza: składniki oferty Treść komentarza: Czy to było wtedy, jak Mariusz Szalbierz podzielił się niedopitką, resztką jakiegoś płynu, który mu się nie zmieścił? Czy taka resztka mogła być zbiorowiskiem wody, spirytusu, cukru, bakterii, gilów z nosa, śliny, wirusów, riketsji, prionów, złuszczonych naskórków i włosów z nosa, resztek zagrychy z paszczy, Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:31 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać? Autor komentarza: Klub AA Treść komentarza: Znany jest przykład osoby uwikłanej w alkoholizm, która potrafi w pracy wypić półtora flaszki i czaić się jeszcze na butelkę koniaku. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:18 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać? Autor komentarza: oddział zamknięty Treść komentarza: Nie można pijakowi odmówić dostępu do wódki, bo on cierpi męki Tantala bez tego paliwa. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:10 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Reklama
Reklama